Hazreti Yasuo ve Cucuppe çifti ayrıldı!

0
4.758 okunma

Son zamanların en popüler isimlerinden olan Hazreti Yasuo yani Mustafa Yavuz ve Cucuppe yani Burcu Terzioğlu uzun zamandır bir ilişki içerisindeydi. Yaptığı oyun yayınlarla tanınan ve samimiyetiyle bilinen Hazreti Yasuo, geçtiğimiz gün yayınlarından birinde bir olay yaşadı.

mustafa yavuz hazreti yasuo cucuppe burcu terzioğlu

Mustafa Yavuz ve Burcu Terzioğlu çifti ayrıldı

Geçtiğimiz gün Valorant oyununda denk geldiği Esma isimli kızdan canlı yayın esnasında Instagram adresini ve Ayak numarasını isteyen Mustafa Yavuz, sevgilisi Burcu tarafından hoş karşılanmadı. Daha sonrasında bu konu üzerine tahminlere göre tartışma yaşayan çift, bugün itibariyle birbirlerinden ayrıldı.

İlk önce Burcu Terzioğlu, ”cucuppe” kullanıcı adlı Instagram hesabının hikayesinden yaptığı açıklama ile gündeme oturdu. Terzioğlu, yaptığı paylaşımda ”Mustafa ile ilşkimizi bitirmiş bulunmaktayız. Kendisine hayatta başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

hazreti yasup cucuppe

Hazreti Yasuo, konu hakkında açıklama yaptı

Bu paylaşımın ardından Hazreti Yasuo yani Mustafa Yavuz’a sıkça ”ayrıldınız mı?” diye sorular gelmeye başladı. Bunun ardından Yavuz, ”hazretiyasuo” kullanıcı adlı Instagram hesabının hikayesinden bir açıklama paylaştı.

mustafa yavuz hazreti yasuo cucuppe burcu terzioğlumustafa yavuz hazreti yasuo cucuppe burcu terzioğlu

Yavuz, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

”Burcuyla 2 gün önce Valorant yayınımda takımımdaki Es*ort Esma’ya instasını ve ayak numarasını sordum diye ayrıldık. 

Beni tanıyan tanır tek amacım beni yayında o an izleyen insanlara tebessüm ettirmekti ihanet etmek isteseydim bunu yayını ortasında yapmazdım ve dürüstçe söylüyorum Burcu benim bu zamana kadar ihanet etmediğim, aldatmadığım tek kişiydi kendisi bana böyle banel bir sebeple ailevi değerlerime hakaret ederek ayrılmayı tercih ediyorsa bu onun bileceği bir iştir ki herkes biliyordu Burcu ile ömürlük bir bağımızın olduğunu ben yine kendisine olan sevgim ve saygımdan kendisi hakkında 600 tane aşağılama ve hakaret storysi atmadan buradan her şey için teşekkür ediyor ve hayatında başarılar diliyorum. Sevgiyle kalın.”

Birbirleriyle olan fotoğrafları sildiler

Yaşanan bu olayın ardından her ikisi de Instagram hesaplarından birbirleri ile olan fotoğraflarını kaldırdı. Konu hakkında henüz daha fazla detay bulunmuyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz