Geçtiğimiz aylarda rol aldığı İyi Oyun filmi ile gündeme gelen Orkun Işıtmak, film ile alakalı birçok paylaşımda bulunmuş ve herkesi sinemaya filmi izlemeye  davet etmişti.

İyi Oyun ne kadar izlendi?

İyi Oyun filmi, konusu kadar oyuncu kadrosuylada oldukça konuşulmuştu. Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Kerem Bürsin ve Orkun Işıtmak gibi isimlerinde rol aldığı film toplamda 7 hafta vizyonda kalmıştı.

Çok kısa bir süre vizyonda kalabilen film toplamda 170 bin seyirci tarafından izlendi ve 2.2 milyon lira hasılat elde etti.

Film, vizyona çıkmadan önce de, vizyon tarihi hakkında oldukça konuşulmuştu. İlk olarak vizyon tarihi olarak belirlenen 28  Eylül tarihi, anons edilmesinin ardından sadece 2 ay sonra tekrar değiştirildi. Yeni vizyon tarihi olarak 12 Eylül olarak açıklanan film bu vizyon tarihininde 2. defa ertelenmesi ile beraber son olarak 2 Kasım‘da vizyona girmişti.

İyi Oyun’un konusu ne?

Liseyi yeni bitirmiş, sıradan bir çocuk olan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede, parayla başkalarının yerine oyun oynayarak, ailesini tek başına geçindirmeye çalışan annesine destek olmaktadır. Yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilip, kendini profesyonel oyun dünyasının içinde LoL takımında bulan Cenk, takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve sonradan dahil olacak gizemli koçları Özer‘le beraber çıktığı zorlu yolculukta, sezon turnuvasını kazanmak için elinden geleni yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz