Ana SayfaHaberlerYerli E-posta ile işletmeniz için profesyonel mail hizmeti!

Yerli E-posta ile işletmeniz için profesyonel mail hizmeti!

Gmail, Yandex, Outlook vb. global e-posta servis sağlayıcılarının dezavantajlarına karşı bir alternatif olarak ortaya çıkan yerli e-posta servis sağlayıcılar, tüm altyapısını Türkiye’de sınırları içerisinde barındırır ve KVKK gibi güncel mevzuatlara uyumlu olmanızı sağlar. 

Yerli e-Posta servisi, yerli bir servis sağlayıcı tarafından sunulur ve bu sayede güvenliğinizi ve gizliliğinizi güvence altın alır. Bu noktada Uzman Posta, %100 yerli bir e-posta servis sağlayıcı olarak işletmenize birçok avantaj sunar.

%100 Yerli Uzman Posta’nın İşletmelere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Altyapısını Türkiye’de barındıran ve yasal mevzuatlara uygun bir e-posta servis sağlayıcı olan Uzman Posta, işletmelerin güvenliği ve gizliliği ciddiye alır ve kullanıcılarının verilerini korumak için bir dizi önlem uygular. 

Uzman Posta’nın sunucuları, Türkiye’deki güvenli veri merkezlerinde bulunur ve gelişmiş karantina özelliği, çoklu doğrulama, akıllı tespit yöntemleri, global veri tabanı ve çok dilli kullanım vb. bir dizi güvenlik gelişmiş güvenlik önlemleriyle korunur. 

Uzman Posta ayrıca aktarımdaki tüm verileri Transport Layer Security (TLS) kullanarak şifreler.

Uzman Posta, bu güvenlik önlemlerine ek olarak, kullanıcılarının kişisel verilerini korumak için kapsamlı bir gizlilik politikasına da sahiptir. Bu, verilerin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve paylaşıldığına ilişkin katı kontrollerin yanı sıra veri koruma düzenlemelerine uyumu sağlamak için düzenli denetimleri içerir.

Genel olarak Uzman Posta, kullanıcılarının verilerinin korunmasını ciddiye alan güvenli ve güvenilir bir e-posta hizmeti sağlayıcıdır diyebiliriz.

Siz de işletmeniz için altyapısını kendi ülkesinde barındıran bir e-posta servis sağlayıcısı arıyorsanız ve verilerinizin Türkiye sınırları içinde kalmasını istiyorsanız, Uzman Posta işletmeniz için iyi bir seçenek olabilir.

Tamamen Yerli Uzman Posta E-posta Hizmetinin Özellikleri Nelerdir?

Tamamen yerli bir e-posta servisi olan Uzman Posta, işletmenize birçok premium özellik sunar.

  1. Kesintisiz Geçiş

E-posta’larınızı bir e-posta servis sağlayıcısından diğerine taşımak, özellikle taşınacak çok sayıda e-posta’nız ve klasörünüz varsa, karmaşık ve zaman alan bir süreç olabilir. Bu noktada Uzman Posta deneyimli teknik ekibiyle, kurumsal e-posta’larınızda hiçbir veri kaybı ve kesinti olmadan taşımanıza yardımcı olur.

  1. Yüksek Hızda Sürekli Servis

E-posta iletişiminde en kısa süreli kesinti bile birçok kayba neden olabilir. Bu yüzden Uzman Posta’nın tek amacı müşterileri için %100 süreklilikte servis sağlamaktır. Siz de yüksek performans ile  7×24 kesintisiz e-posta erişimi sağlamak isterseniz, tamamen yerli bir e-posta servis sağlayıcı olan Uzman Posta’yı deneyimleyebilirsiniz.

  1. Gizlilik

Uzman Posta, e-posta’larınızın ve kişisel verilerinizin gizliliğini korumaya yardımcı olur.

  1. Destek

Uzman Posta teknik destek ekibi, e-posta altyapınızla ilgili her türlü problemi en kısa sürede çözmeniz için her zaman yanınızdadır. 

  1. Güvenlik

Uzman Posta gelişmiş e-posta güvenlik özellikleri ile e-posta hesaplarını yetkisiz erişime ve siber saldırılara karşı korumak için bir dizi önlem alır. Uzman Posta’nın e-posta’larınızı korumak için aldığı bazı yaygın güvenlik önlemleri; gelişmiş karantina özelliği, çoklu doğrulama, akıllı tespit yöntemleri, global veri tabanı ve çok dilli kullanımı içerir.

  1. Premium E-posta Özellikleri

Uzman Posta; gelişmiş güvenlik, e-posta verilerini koruma, kesintisiz geçiş sunma, profesyonel müşteri desteği vb. birçok özelliğe ek olarak; “Dinamik ve Esnek Kota, Gelişmiş Spam ve Virüs Koruma, Outlook vb. Mail Programları ile %100 Uyum, ’Kişisel ve Ortak Takvim, Kişisel ve Ortak Adres Defteri, Görev Yönetimi, CalDAV & CardDAV Desteği, E-posta Gönderi Takibi ve Silinmiş E-posta Kurtarma” gibi birçok premium özellik de sunar.

  1. Uygun Maliyet

Uzman Posta gibi tamamen yerli, deneyimli ve gelişmiş özelliklerle donatılmış e-posta servis sağlayıcılar, global e-posta servis sağlayıcılarının aksine çok uygun maliyetler karşılığında kurumsal e-posta hizmetinin avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Üstelik Uzman Posta’yı, 45 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Siz de işletmeniz için tamamen yerli bir kurumsal e-posta hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, Uzman Posta web sitesinin ana sayfasında bulunan “45 Gün Ücretsiz Dene”seçeneğine tıklayabilir ve 45 gün boyunca Uzman Posta’nın kesintisiz e-posta servisini deneyimleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir