Bir kadın TikTok videosu için kendine zarar verdi!

0
1.084 okunma

Çinli teknoloji firması ByteDance tarafından geliştirilen bir video paylaşım uygulaması olan TikTok, koronavirüs nedeniyle insanların evlere kapandığı bu zamanlarda her zamankinden çok daha popüler bir hale geldi. Hiçbir şekilde TikTok indirmem diyen pek çok kişi bile uygulamayı şu sıralarda aktif bir şekilde kullanıyor.

TikTok kullanan ve evlerde sıkılan insanlar vakitlerini video çekerek geçiriyorlar. Aynı zamanda bu dans videolarını çekerken de trendlere odaklanıyorlar. Bu trendlerden birisiyle video çekmek isteyen kişilerden birisi de Sapphire Charleswort idi. yaşam tarzını canlandırmak için en son TikTok viral trendi denemeye karar verdi – bu da oldukça ciddi yaralanmalarla sonuçlandı.

TikToker , aşağıdaki  dansı yapmaya çalışırken çok ciddi şekilde yara aldı:

View this post on Instagram

#ohnanachallenge with Sis🤩

A post shared by Ruben loftus-cheek (@rlc) on

TikTok

15 Nisan günü arkadaşı Naadjele Lartey ile pratik yapan 27 yaşındaki İngiliz, her iki ayak bileğini de kırdı. Kendilerinin TikTok videosu çekmediklerini ve sadece pratik yaptıklarını söyleyen Charlesworth“Dönmeye çalıştığımda kaydım ve yere düşerken kemik seslerini duydum. Canım çok acıdı ancak eşim abarttığımı düşündü. Ayağımın çok şişmesi üzerine hemen ambulans çağırdık” ifadelerini kullandı.

TikTok ‘a yeni bir seslendirme özelliği geliyor!

Kuzey Durham Üniversite Hastanesi’ne götürülen talihsiz kadın, iki bileğinin de kırıldığı haberini aldı. Bir ayağı alçıya alınan, diğer ayağına ise çizme takılan Charlesworth,Foot Dance Challenge’ı denemek isteyen herkese çok dikkatli olması çağrısında bulunurken, dansın göründüğü kadar kolay olmadığına dikkat çekiyor. Bu nedenle eğer bir TikTok’a video paylaşımcısıysanız dikkatli olmakta fayda var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz