Facebook’dan çiftler için yeni bir uygulama : Tuned

0
305 okunma
tuned

Karantina günlerinde birbirinden uzak olan çiftlerin mesajlaşma ile iletişim kurması için Facebook tarfından Tuned adında yeni bir uygulama geliştirildi. Bu uygulama şu an için ABD ve Kanada’da kullanılabilir. Uygulama Facebook’un yeni ürün denemeleri yapan ve Facebook tarafından desteklenen New Product Experimentation ekibi tarafından geliştirilmiş bir uygulama.

facebook

Bu uygulama sayesinde çiftler, birbirleriyle ilgili güncel bilgileri paylaşabilirken çıkartmalar ile duygu ifadesi yapabiliyor. Spotify eklentisi sayesinde ise müzik paylaşımı yapılabiliyor.

Facebook zaten Dating ile bir süredir insanların özel yaşamına odaklanıyordu. Şirket, Tuned uygulama ile bu alandaki faaliyetlerini bir üst seviyeye taşımış oluyor. Bu noktada Tuned ‘in Facebook Dating  ile entegrasyonuna sahip olmadığını belirtmekte fayda var. Bu da uygulamanın bir dezavantajı oluyor.

Bu uygulamanın henüz sadece iOS üzerinde kullanılabilir olduğunu ve ülkemizde şu an için kullanılabilir durumda olmadığını ekleyelim. Ayrıca uygulamada 13 yaş sınırı da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz