Instagram yeni bir özelliğini test ediyor!

0
372 okunma

 Teknoloji dünyasına dikkat eden herkes, Facebook’un düzenli olarak kullanılan en popüler uygulamaların çoğuna sahip olduğunu biliyor.  Facebook, ileri görüşlülükle bazı akıllı satın alımlar yapmıştı olması ve WhatsApp, Instagram ve Facebook’un başarısı haline geldi. Bu uygulamalar dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları haline geldi ve kimse onlarla rekabet edemiyor.

Kendisi de sosyal medya platformu olan Facebook, 5 milyardan fazla yüklenen en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve 1 milyardan fazla yüklenen en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram’ın da sahibi konumunda bulunuyor.

Bir şirket bu kadar çok uygulamaya sahip olduğunda muhtemelen bir uygulamanın özelliklerini diğerine kısmen de olsa ekleyebilir. Bu yüzden Instagram, WhatsApp ve Facebook Messenger arasında çok fazla benzerlik olduğunu görüyorsunuz. Instagram’a bir kez daha WhatsApp’tan alınan, orada denenmiş ve şimdi Instagram’daki kullanıcı deneyimini iyi yönde etkileyecek bir özellik test ediliyor.

Instagram

Instagram’a gelen özellik en fazla üç sohbeti sabitlemenizi sağlayan WhatsApp özelliğine benziyor böylece istediğiniz zaman sabitlenmiş yorumlara erişebilirsiniz. Bu Instagram’da bunun sabitleyebileceğiniz yorumlarla çalışacağı ve böylece onlara daha fazla dikkat çekeceği için önemli olacaktır. Bu sabitlenmiş yorumlar çok daha üstte görünür olacak ve kendi yorumlarınız veya başkaları tarafından bırakılan yorumlar sabitlenebilir.

Bu özelliğin de kısa sürede popüler olup kullanıcılar tarafından çok kullanılacağını da söylemek isteriz.

 

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz