Ana SayfaGüncelWhatsApp, iki yeni özelliği test ediyor!

WhatsApp, iki yeni özelliği test ediyor!

Whatsapp her zaman dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulamalarından biri olmuştur. Milyonlarca kullanıcının her gün kullandığı bir Android telefondan yepyeni iPhone’larına geçmek isteyecek bazı kişiler mutlaka vardır.

Artık başka bir telefona geçtiğimizde, özel biriyle olan sohbet geçmişimizin silinme riski her zaman vardır, ancak WhatsApp ( WBI’ye göre ) artık izin verecek yeni bir güncellenmiş sürüm olduğunu duyurduğu için bu artık bir sorun değil. kullanıcılar tüm verilerini Android telefonlarından yeni iPhone’larına alır.

Bir kullanıcı geçiş yapmak istediğinde, önce ayrı uygulamayı indirmesi gerekir, ardından diğer telefona geçiş yapabilir. Geçiş yapma özelliği yalnızca iOS için WhatsApp 22.17.77 güncellemesine sahipseniz kullanılabilir.

Günün ikinci güncellemesine geçerken, WhatsApp kısa süre önce toplulukların Android için de kullanılabileceğini duyurdu. Mesele şu ki, Topluluklar başlangıçta yalnızca iOS için mevcuttu, ancak şimdi bu özellik Android’de de mevcut.

Topluluklar özelliği Android için kullanıma sunulduğunda, eskiden kameranın bulunduğu sekme çubuğunun sol üst köşesinde, bunun artık Topluluklar sekmesi olduğunu belirten üç kişilik bir simge vardı. Peki, nasıl fotoğraf çekip bağlantılarımıza gönderecektik?

Pek çok kişinin bu yeni güncellemeden sonra kameranın nereye gideceği konusunda kafası tam olarak bu şekilde karışmıştı, ama merak etmeyin çünkü ‘WhatsApp’ın bunun için de bir çözümü var. Topluluklar sekmesine sahip bir Android telefonda kameraya erişmek için, kullanıcıların WABetaInfo tarafından bir ekran görüntüsünde gösterildiği gibi orada bulmak için menüye ve arama sekmesine bakmaları yeterlidir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir