Ana SayfaGüncelTwitter, yakın arkadaşlar özelliğini kullanıma sundu!

Twitter, yakın arkadaşlar özelliğini kullanıma sundu!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, uzun süredir test ettiği yakın arkadaşlar özelliğini tüm kullanıcılara sunuyor. İşte detaylar!

Artık herkes Twitter'da daha küçük bir takipçi "çevresine" tweet atabilir.

Twitter, yeni özelliğini herkesin kullanımına sundu!

Twitter’ın sadece yakın arkadaşlar için tweet atabilme özelliği artık tüm kullanıcılarının kullanımına sunuldu. Yaklaşık dört aylık bir testten sonra Twitter bu özelliği insanların “daha rahat tweet atma ve kendilerini daha iyi ifade etme” konularında kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olmak için herkesin kullanımına sunuluyor.

150 kişiye kadar eklenebilecek

Twitter yakın arkadaşlar özelliği, biraz Instagram’ın yakın arkadaşlar özelliğine benziyor. bu özellikle birlikte insanlar artık tweetlerini sadece 150 kişiye kadar olan ve kendi oluşturacakları küçük topluluklarda paylaşabilecekler.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir