Bizim de bünyesinde çalıştığımız ShiftDelete.Net şirketinin kurucusu ve sahibi Hakkı Alkan, Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Hakkı Alkan, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda:

”Merhaba sevgili dostlar. Bu zamana kadar sosyal medyada, samimi bir şekilde olan bitenleri paylaştım. İyi gün kadar, kötü günler de biz insanlar için. Hayır da şer de Allah’tan. Önlemlerimizi üst düzey tutmamıza rağmen Covid-19 tanısı konuldu. Belirtilerin başlamasından, hastaneye yatmak, taburcu olmak ve evdeki karantina sürecine kadar olan bitenleri, şeffaf olarak videoda anlattım. Bu videoyu çekme sebebim, durumun ciddiyetini sizlere aktarmak. Birilerine faydam dokunursa, ne mutlu bana. Videoya, profilden ulaşabilirsiniz. Lütfen önlemlerimizi almayı unutmayın 🙏🏻 ”

açıklamalarında bulundu.

Ayrıca Koronavirüs belirtilerinin başlamasından, hastaneye yatmak, taburcu olmak ve evdeki karantina sürecine kadar olan bitenleri YouTube kanalında videolu şekilde anlatan Hakkı Alkan, eşi Seda ve oğlu Emir‘in testlerinin de pozitif çıktığını ama onlarda belirtinin daha hafif olduğunu bu yüzden onların direk ev karantinasına alındığını, kendisinin de 5 günlük hastane sürecinden sonra taburcu edilip ev karantinasına geçtiğini açıkladı. Hakkı Alkan, 9 gün daha ev karantinasında kalacak.

İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz

Umarız ki en kısa zamanda ailesi ile birlikte sağlığına kavuşur. Allah şifalar versin. Bütün hastalarımızın da en kısa sürede iyileşmesini temenni ediyoruz. Her yerde söyleniyor ama biz de bir kez daha hatırlatalım : Lütfen sağlığımız için tüm tedbirleri alıp evden çıkmayalım. Unutmayalım ki Covid-19 aldığımız tedbirlerden daha güçlü değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz