Ana SayfaGüncelInstagram, Galaxy Flip için özel bir güncelleme yayınladı!

Instagram, Galaxy Flip için özel bir güncelleme yayınladı!

Tam da klasik flip telefon trendinin çoktan gittiğini düşündüğünüzde, önde gelen teknoloji devi Samsung ve onun yenilikçi mobil cihaz yelpazesi, bir flip twist ile geliyor. Ve yeni bulguların gerçekten birçok insanın dikkatini çektiğini söylemek güvenli.

Ama bekleyin, hepsi bu değil. Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, flip-phone cihazlarının bu trend saltanatı ile iyi bir uyum sağlamaya çalışıyor . Platform, Samsung cihazlarına sahip içerik oluşturucular için şaşırtıcı derecede eller serbest olan çeşitli kayıt seçeneklerinin yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle tam da bunu yapmayı planlıyor.

Duyuru kısa süre önce şirket tarafından bir blog yazısı aracılığıyla yapıldı. Meta’nın bu tür cihazlara karşı iyi çalışacak şekilde tasarlanmış bir dizi uygulamasının nasıl olduğu hakkında konuştu. Ancak bunu bir kenara bırakan Instagram, artık kullanıcıları flip telefonlardaki nihai deneyime uyarlamayı planlıyor.

Kullanıcılar, yakın zamanda Galaxy Z Flip4 cihazlarında kullanıma sunulan FlexCam’i kullanarak, cihazı katlama ve bağımsız bir konumda herhangi bir ayakta duran yüzeye koyma şansına sahip oluyor. Bu sayede kullanıcılar içeriklerini ellerini kullanmadan kolayca kaydedebilirler. Benzer şekilde, herhangi bir standa veya normal tripod kurulumlarına ihtiyaç duymadan daha fazla Makara ve Instagram hikayesi oluşturabilirler.

Yeni özelliği sergileyen ve kullanıcıların içeriklerini Instagram’da yakalayabilmeleri için sorunsuz bir yol sağlayan çok sayıda grafik illüstrasyon var. Ayrıca, bu çevirmeli ekranın tüm konsepti, kullanıcıların düz yüzeylerde zahmetsizce çalışmak için yerleşik stantlarla en iyi fotoğrafları çekmelerini sağlar.

Bu tür cihazlar olmasa bile, Instagram kullanıcıları, uygulamada yerleşik bir kamera aracı olarak kullanılabilen bir mod olarak kullanılabilen Eller Serbest seçeneğini kullanma fırsatına sahiptir. Bu açıdan bakıldığında, bu gerçekten çok büyük bir gelişme değil, ancak flip telefon kullanıcıları söz konusu olduğunda, kesinlikle yeni bir şey.

Instagram’da videolarınızı kaydetmek için en iyi fırsattan bahsetmeye gerek yok, istikrarlı ve daha kaliteli çekimlerle hizalanma şansına sahipler.

Bu habere ek olarak, Instagram’ın yakın zamanda Android kullanıcıları için daha iyi yükleme süreleri ve yüksek çözünürlüklü videolar için harika destek gibi özelliklerini geliştiren daha fazla seçenek sunmak için ne kadar sıkı çalıştığından bahsettiği bildirildi.

Şu anda geliştirme aşamasında oldukları için bu tür güncellemelere dikkat etmemiz gerekiyor. Ancak şimdilik, harika yeni Samsung flip telefonunuz varsa, o zaman bu eller serbest seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir