Netflix ve Instagram, Corona virüsü temalı dizi çıkatacak!

0
485 okunma

Bugün, Netflix ve Instagram Corona virüsü salgını zamanında gençlerin kişisel bakımı konulu bir haftalık sosyal medya dizisi yayınlayacak. Bu dizinin adı Wanna Talk About It?’ olacak. Bu dizi her Perşembe günü 19.00 ET‘de yayınlanacak yani Türkiye saati ile Cuma günü 02.00‘da Netflix’in Instagram hesabından yayınlanacak. Corona virüsü salgını devam ederken Netflix’in çıkardığı tek dizi olabilir.

netflix

Bu Instagram dizisinde gençlerin salgın sırasında yüzleştikleri problemler ele alınacak:

‘Yaşanan problemlerle ortaya çıkan gerginlikle nasıl başa çıkılır?’, ‘Uyuyamadığınız zaman ne yapmanız gerekir?’ gibi gençlerin sıklıkla karşılaştığı durumlar bu sosyal medya dizisinin konuları arasında olacak. Dizinin 14 Mayıs tarihine kadar devam etmesi planlanıyor.

Twitter, kullanıcılarının verilerini satacak!

Instagram üzerinden yayınlanacak bu dizide Noah Centineo ve Lana Condor (To All the Boys I’ve Loved Before), Caleb McLaughlin (Stranger Things) ve Jerry Harris (Cheer) gibi isimler; National Alliance on Mental Illness, Mental Health America, The Trevor Project, Crisis Text Line gibi güvenilir ruh sağlığı kuruluşlarındaki uzmanları da olacak.

Netflix, Twitter üzerinden ”Netflix ve Instagram , her hafta bir ünlünün (Lana Condor, Joey King, Alisha Boe, Caleb McLaughlin, Jerry Harris, Ross Butler, Noah Centineo) ruh sağlığı uzmanlarıyla küresel salgın sırasında kişisel bakım hakkında konuşacağı Wanna Talk About It? dizisinde iş birliği yaptı” yazısıyla ünlülerin konuştuğu bir video paylaştı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz