2 Kasım Cuma

Acun’dan gururlandıran başarı! Televizyonculuk tarihinde bir ilk!


Acun Survivor TV8

Acun Ilıcalı dünyada bir ilki başardı! Ülkemizi gururlandıran Ilıcalı, 4 ülkede birden büyük bir başarıya imza attı. Survivor’ı artık sadece ülkemize çekmeyen Acun Ilıcalı, bu kez büyük bir başarıya imza attı.

Muhabirlikten televizyon imparatorluğuna doğru ilerleyen Ilıcalı, Show TV’de şortla başladığı Survivor serüvenine 4 ülkede devam ediyor. Türkiye’de TV8 ve TV8.5 adlı iki kanalı bulunan Ilıcalı, ilk olarak geçtiğimiz yıl Yunanistan’a prodüksiyon yapmıştı. Yunanistan’daki başarının arından da Meksika ve Romanya’da dahil pek çok ülkede prodüksiyon için görüşmeler başlamıştı. Şu an Dominik’te bir üsse sahip olan Acun Medya,  4 ülke için Survivor çekiyor. Bugün de Ilıcalı’dan çok büyük  bir başarının haberi geldi.

İlginizi çekebilir: Aleyna Tilki Türkiye’ye onlarca bavulla döndü!

Acun Ilıcalı dünyada bir ilki gerçekleştirdi!

Türkiye, Yunanistan, Meksika ve Romanya’da yayınlana Survivor programlarında hep en tepeye oynayan Ilıcalı ve ekibi, dün geceki yayında 4 ülkede birden birinci. Dünya televizyonculuk tarihinde bir ilki gerçekleştiren ekip, aynı program ile 4 ülkede aynı anda birinci olmayı başardı. Bu başarıyı Twitter’daki takipçileriyle paylaşan Ilıcalı, bir görsel ile başarıyı herkese duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir