Ana SayfaGüncelBerat Toksöz, yeni cover şarkısı ''Gurbeti''i yayınladı!

Berat Toksöz, yeni cover şarkısı ”Gurbeti”i yayınladı!

Ünlü YouTuber ve DJ Berat Toksöz, ”Gurbet” adlı yeni cover şarkısını yayınladı.

berat toksöz

İnşaat işi ile uğraşan ünlü YouTuber ve DJ Berat Toksöz, bir süredir şarkılar üretiyor. Toksöz, şarkıları arasına bugün itibariyle bir yenisini daha ekledi.

”Gurbet” adlı yeni cover yayınlandı

Toksöz, aylardır yeni cover şarkısı olan Gurbet üzerinde çalışıyordu. Toksöz, bu şarkıyı 30 Ocak 2021 itibariyle yayınladı. Şarkı, yayınlanmasının ardından 10 saat içerisinde sürede YouTube’da 10 bin görüntülenme seviyesine ulaştı.

Tutuklanma iddialarıyla gündeme gelmişti

Berat Toksöz, dün gece paylaştığı bir hikayeden sonra uzunca bir süre Hikaye, gönderi vb. paylaşmadı. Dün gece paylaştığı hikayede Polis arabasında olması, akıllarda acaba tutuklanma durumu mu var? sorularını uyandırdı. Kısa sürede ortaya atılan bu iddiaların ardından Toksöz, Instagram hikayesi üzerinden açıklama yaptı. Açıklamaya aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Berat Toksöz, tutuklanma iddialarının ardından açıklama yaptı!

Yeni şarkıya ünlülerden destek yağıyor!

Berat Toksöz’ün Gurbet adlı yeni cover şarkısı birçok ünlüden destek aldı. Berkay Tulumbacı, Bülent Mert, Şahangiller, Efe Kürşat Doğan, Serkan Kızılbayır, Katana Rap, Yasir Yılmaz,  Bayezid Music, Mertkan Erkan, Ozan Çınar, Metin Saygın gibi ünlü isimler şarkıyı hikayelerinde paylaşarak destek oldular.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir