Ana SayfaGüncelCantuğ Özsoy "Unlost" Twitch Türkiye Rekoru Kırdı!

Cantuğ Özsoy “Unlost” Twitch Türkiye Rekoru Kırdı!

Yayın platformu denilince akla gelen Twitch platformunda herkes ücretsiz olarak yayın açabiliyor. Ayrıca yayıncılar bu sistem üzerinden abonelik yöntemi ile gelirler elde ediyor. Türkiye sınırları içerisinde de çok fazla kullanım gösteren Twitch yayın platformu birçok yayıncıya ev sahipliği yapıyor. Cantuğ Özsoy UnlosTv ‘de bunlara örnek.

Twitch Cantuğ Özsoy

Bu popüler medya platformunun başında yer alan yayıncılardan biriside Cantuğ Özsoy sosyal medyada bilinen adıyla Unlost, 1990 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. İnternet kafe’de oynarken arkadaşlarının kendisini izlemekten keyif aldığını belirten Unlost, Twitch’te ilk Half-Life canlı yayınında büyük bir kitleye ulaşmıştı.

Daha sonra Counter Strike: Global Offensive tarzı FPS türü oyunlar oynayarak takipçilerini kendine sevdirmeyi başarmıştı. Birçok etkinlikte bizlere başarısı ile gurur duymamızı sağlayan Unlost bizler için bir başarı daha elde etti.

Twitch Cantuğ Özsoy

Gece saatlerinde gerçekleştirdiği çekiliş yayını sırasında anlık olarak 139 bin izlenme alarak Twitch Türkiye Rekorunu kıran Cantuğ Özsoy artık Twitch Türkiye’nin yeni anlık izlenme rekortmeni oldu. Daha öncesinden 73 bin anlık izlenme alarak rekoru elinde tutan Ferit Karakaya yani “wtcN” tahtını artık Cantuğ Özsoy’a devretti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir