Ana SayfaEğlenceDan Bilzerian Türk Gence 5 bin dolar gönderdi!

Dan Bilzerian Türk Gence 5 bin dolar gönderdi!

Dan Bilzerian tüm dünya tarafından bilinen, sosyal medya paylaşımları ile sıkça gündeme gelen ve yaşam tarzıyla oldukça ilgi çeken bir sosyal medya fenomeni. Özellikle lüks yaşamı ile dikkat çeken Dan Bilzerian, türk gencin mesajı üzerine gence 5 bin dolar para gönderdi!

Dan Bilzerian Türk Gence 5 bin dolar gönderdi!

Kocatepe’de yaşayan 20 yaşındaki Ömer Okkalı ile konuşan Dan Bilzerian, ilk olarak Ömer’in hikayesine bakmış. Daha sonra Dan Bilzerian ile  mesajlaşmaya başlayan Ömer’in hesabına 5 bin dolar yatmış!

Ömer Okkalı olayı anlatırken  “Instagramda takılıyordum. Yatağımda uzanır vaziyetteydim. Hikaye paylaşmıştım. Bir baktım ki Dan görmüş. ‘Allah Allah, ne alakası var? Hesabı mı hacklendi acaba?’ diye düşündüm. Instagram’a bir çıkıp tekrar girdim. Bu sefer ekran görüntüsü alıp arkadaşlarıma yolladım. Arkadaşlarım ilk başta yalan söylediğimi zannetti. Ben sefer Dan Bilzerian’ı da etiketleyerek Instagram’da paylaştım. 4-5 dakika geçmeden bir mesaj aldım. Tabii ben yerimde duramıyorum. Yataktan kalktım. Annemle babam uyuyordu. Ben, ‘Ne oluyor?’ diye düşünüyorum. Sonra hemen, ‘Bir yol yapmam, bir şeyler söylemem lazım’ diye düşündüm. Herkesin karşısına çıkmaz bu fırsat. Sonra ikinci mesajı attım ama halen inanmıyorum. İşin içinde bir şeyler olduğunu düşünüyorum. Ondan da çok çabuk cevap aldım. Bir numara paylaştı. Sonra New York’tan bir telefon geldi. Açtığımda İngilizce konuşan bir kadın vardı. Pek bir şey konuşamadım. Kem küm yaptım. Ne diyeceğimi bilemedim. ‘Please speak Turkish’ dedim. Bayağı bir saçmaladım. Tarzanca bir İngilizce oldu. Kadın bir şeyler daha söyledikten sonra telefonu kapattı.” şeklinde anlattı.

Daha sonra Türk bir kadının onu arayıp gerekli bilgileri aldığını anlatan Ömer, hesabına yatan 5 bin dolar ile ilk başta şok olmuş. Daha sonra ise o paranın 16 bin lirasıyla Amerikaya uçak bileti almış.

Ömer, Dan Bilzerian’a pişmaniye götürecek!

Telefondan sonra hesabına 5 bin dolar yatan Ömer, Amerikaya gitmek için şimdiden bile almış. Dan Bilzerian‘a Kocaelispor atkısı ve pişmaniye götürmeyi planlayan Ömer, ailesine henüz haber vermemiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir