#DLiveDaKal’an 160 Bin TL hediye kazanıyor!

0
334 okunma

#DLiveDaKal ‘an 160bin TL hediye kazanıyor!

DLive ile #EvdeKal’an herkes kazanıyor!

Evde olmanın çok büyük önem taşıdığı bu günlerde insanlar zamanlarını farklı aktiviteler bularak geçiriyor. DLive Yayın Platformu ise topluluk üyelerine “Sağlığın için #EvdeKal, ve evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal hashtagli kampanyası altında hediyeler kazandırmaya devam ediyor. DLive Nisan ayı içerisinde DLive platformunda geçerli 2 Milyon Lemon yani fiziksel paraya çevirdiğimizde 160 Bin Türk Lirası hediye edecek ve bu kampanya içerisinde sadece yayıncılar değil Dlive kullanan tüm izleyicilerde kazanacak. Ayrıca DLive, Corona Virüsü ile mücadeleye günümüz içerisinde yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına da eşit miktarda bağışta bulunacak. DLive’ın düzenlemiş olduğu bu kampanya 30 Nisan 2020’ye kadar devam edecek.

DLive’dan %30 abonelik ödeme iadesi

Toplululuk üyelerini düşünen ve her zaman kazanmasına olanak gösteren DLive, kampanya dönemi içerisinde yine favori yayıncılarını desteklemek amacı ile ücretli abonelik satın alan kullanıcılarına, kullanıcı başı maksimum 100 Lemon olmak üzere yüzde 30 Lemon iade edecek. Böylece toplam ödül havuuz ” milyon Lemon yani 80 Bin TL olacak.

Sürpriz “100 Ninjaghini” Hediye Yayını

Moral ve motivasyonunuzu yükseltmeye katkı sağlayacak canlı yayın etkinlikleri ile bugünlerde herkesin adresi olan canlı yayın platformu DLive, sürpriz hediyeleri ile de topluluğun kazanmasına fırsat sunuyor. TRON Kuruluşunun kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, içerik üreticilerini desteklemek amacı ile DLive platformu üzerinde https://www.dlive.tv/justinsun adresinde yayın yaparak içerik üreticilerine “100 Ninjaghini” sürpriz hediye dağıtacak. Toplam ödül havuzu ise 100 Bin Lemon’a kadar çıkacak. Bu yayına katılmak için takipte olan üyelerin aşağıda yer alan katılım koşullarına uyması gerekiyor.

100 Ninjaghini yayınına katılmak için:

1. Twitter gönderisini Retweet’le

2. Abonelik Ödemesi İadesi’ne katılmak için, kampanya dönemi boyunca DLive’da ki herhangi bir yayıncıya abone olmak yeterli. 1 Milyon Lemon’luk ödül havuzu bitene kadar otomatik olarak hesaplara aktarılacak.

3. Ninjaghini İçerik Üreticileri Destekleme yayınına katılmak isteyen yayıncılar için, hediye yayını sırasında yayında olduğunuzdan emin olun. Hediye yayını detayları yakında açıklanacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz