2 Kasım Cuma

Elon Musk, Tesla için açıklama yaptı!


elon musk

Geçtiğimiz günlerde Tesla hakkında bir takım haberler ortaya çıktı. Bu haberlerin ana konusu, iflas üzerine kuruluydu. İş böyle olunca Elon Musk, Twitter üzerinden açıklama yapmak zorunda hissetti. Bakalım Musk, konuyu ilişkin, nasıl bir açıklamada bulundu.

Snapchat, kullanıcı verilerini paylaşacak!

Elon Musk’ın Twitter açıklaması ve detayları

Elektrikli otomobillerin yeniden hayat bulmasını sağlayan Tesla şirketi, son zamanlarda bir takım sorunlarla karşı karşıya kaldı. Bu sorunlar, gündemde öyle bir yankı uyandırdı ki, tüm dünya tarafından konuşulur hale geldi. Bu olaylara karşılık Musk, Twitter hesabından 1 Nisan şakası olarak cevap verdi.

Tweet’te yer alan yazıya göre,“Tesla Model 3’ün yanında Teslaquilla şişeleriyle çevrelenmiş duruyor. Kurumuş gözyaşlarının izleri hala yanaklarında görülüyordu.” yazdı. Bu tweeti 1 Nisan tarihinde yazması, kullanıcıları güldürse de son zamanlarda şirketin maddi açıdan sıkıntılar da yaşadığı biliniyor. Tabii, borsa haberlerinden yola çıkarak, şirketin batacağını ön görmek ne kadar doğru olur bilinmez ama Elon’un yaptığı açıklama, her şeyin yolunda olduğunu gösteriyor.
Elon Musk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir