Emrecan Önal ve Ümidi Ankara’da buluşuyor!

0
1.637 okunma

YouTube dünyasının sevilen isimlerinden Emrecan Önal ve Ümit Tüney 17 Mart cumartesi günü Ankara’da hayranları ile buluşuyor. Gereksiz Oda YouTube kanalının sahibi Emrecan ve Ümidi kanalının sahibi Ümit Tüney, Ankara Acity AVM de sevenleri ile bir araya gelecek.

Gereksiz Oda, Emrecan Önal kimdir?

Gereksiz Oda isimli YouTube kanalının sahibi Emrecan Önal, 1998  Ankara doğumlu. Henüz çok genç olan Emrecan’ın hayran kitlesi oldukça geniş. 2014 yılında oyun videoları yükleyerek girdiği YouTube dünyasında, video yelpazasinide genişleterek 1 milyonu aşkın takipçiye ulaşmayı başardı. Gereksiz oda YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Ümidi kimdir?

Ümidi  YouTube kanalının sahibi Ümit Tüney, YouTube hayatına 2014 yılında girdi. Türkçe konuşmasıyla ve oyun videoları ile popüler olan Ümidi, 1 milyonu aşkın kullanıcıya sahip.  Videolarında genellikle 2 arkadaşı ve kardeşi ile karşımıza çıkıyor. Genellikle futbol oyunlarının videolarını çeken Ümit, eğlenceli tarzı ile hayranlarını kahkahaya boğuyor. Gereksiz oda gibi oyun videoları ile ön plana çıkan Ümidinin kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Tarzları ve genel kitleleri birbirine yakın olan Gereksiz oda ve Ümidi kanalının sahibi 2 büyük YouTuber Ankara’da bir araya gelecek. 17 Mart cumartesi günü saat 15:00’da Ankara Acity AVM‘de gerçekleşecek olan etkinliğe büyük ilgi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz