Ana SayfaGüncelFacebook Karanlık Mod özelliği mobil uygulamaya da geliyor!

Facebook Karanlık Mod özelliği mobil uygulamaya da geliyor!

Facebook, geçtiğimiz aylarda masaüstü sitesinin tasarımını değiştirmişti ve bu değişimle birlikte Karanlık Mod özelliği de kullanıma sunulmuştu. Kullanıcılar tarafından çok olumlu yorumlar alan bu yeni özellik, artık mobil sürüme de geliyor.

FACEBOOK FACEBOOK

Bu özelliğin geleceğini müjdeleyen ilk kişi yaptığı sızıntılarla adını çokça duyduğumuz Matt Navarra oldu. Navarra, kişisel Twitter hesabından bu özelliğin ilk ekran görüntüsünü paylaştı.

Facebook, özelliğin test edildiğini doğruladı

Ayrıca yabancı kaynaklı bir site, Facebook ‘a bu konunun doğruluğunu sordu. Facebook ise sadece ”Dünya genelinde kullanıcıların küçük bir bölümü ile test ediliyor.” cevabını verdi. Yani evet, bu açıklama gerçekten de sızıntıları doğruluyor ve uygulamaya bu özelliğin gelmesi testlere başlandığı da doğrulanmış oldu. 

Facebook’un sahip olduğu uygulamalarda vardı

Facebook, bu zamana kadar sahip olduğu uygulamalarda (WhatsApp, Instagram, Messenger, Facebook Lite) Karanlık Mod özelliğini kullanıma sunmuştu. Ayrıyetten bahsettiğimiz gibi Masaüstü sitesinde bile karanlık mod özelliğinin olup mobil uygulamaya henüz gelmemiş olması, kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanan bir durumdu. Ancak geç de kalınsa Facebook Karanlık Mod özelliğinin mobil uygulamaya da gelmesi kullanıcıları mutlu etmiş gibi gözüküyor.

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir