Ana SayfaGüncelFacebook Pages, Uygulamasına İlginç Yenilik Geldi!

Facebook Pages, Uygulamasına İlginç Yenilik Geldi!

Facebook, şirketin sunduğu çeşitli uygulamalara yani Pages ‘e bir çeşit yeni özellikler ekliyor. Bunun nedeninin büyük bir kısmı, her bir kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartma isteği ile ilgili olduğu görünüyor.

En son güncellemelerden biri ise, Facebook hesabınız aracılığı ile oluşturmuş olduğunuz çeşitli sayfaları yönetmeni izin veren uygulama olan Pages’e geldi.

Bu yeni güncelleme ilk olarak Socialmediatoday tarafından bildirildi. Sayfanızda aracılığı ile sizinle bağlantı kuran kişilere özelleştirilmiş pazarlama e-postaları göndermeyi inceleyebileceğiniz bir özellik getiriyor. Yine de bir uyarı var ve bu uyarı, e-posta adresinizin söz konusu sayfayı yönetmek için kullandığınız Facebook hesabına bağlı olmasının şartıdır.

Facebook Pages

Bunu düşünürseniz, bu yazışmaların hemen hemen tamamını yönetebilecekleri entegre bir kaynağa sahip olacaklarından dolayı küçük işletmelere de gerçekten yardımcı olabilecek bir yeniliktir.

Dahası, bu bir işletmenin biraz ödeme yapmak zorunda kalabileceği bir hizmettir. Ancak şöyle ki, şimdi kesinlikle kullanışlı ve işe yarar bir şey olan Facebook hesabınız kadar erişilebilmesi kolay şekilde sağlanmasıdır. Ve böylece hemen hemen herkes bu tür yeniliklere bakıp bundan faydalanabilir.

Facebook’un bunu yapmasının ardındaki başlıca neden, muhtemelen kaç kişinin Pages uygulamasını indirmesi ile ilgili olduğu yer alıyor. Facebook Pages tahminlere göre bu hedefi kısa sürede karşılamak amacı ile birkaç yeni özellik daha ekleyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir