2 Kasım Cuma

Fi Çi final fragmanı yayınlandı


Puhu tv’nin en çok izlenen dizisi Fi’nin 2. sezonu olan Çi, izleyicilerini şaşırtacak bir açıklama ile gündemde. Fi, Çi ve Pi kitaplarının yazarı Psikolog Azra Kohen, katıldığı bir televizyon programında dizi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Normalde 4 sezon sürmesi beklenen dizinin, 2. sezonunda final yapacağını açıkladı.

Çi final bölümü ile 9 Martta yayında!

 

Finale hazır mısın? #FiFinal bu Cuma puhutv’de! @ayyapim @fidizisi

puhutv (@puhutv)’in paylaştığı bir gönderi ()

Katıldığı bir radyo programında ve resmi sitesinde gerekli açıklamayı yapan Azra Kohen

Birinci sezonda ilk bölüm evet kitaba bağlı ama ikinci bölümden sonra her şey değişiyor. Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalarak, sadece birinci sezon için söylüyorum, bambaşka bir hikaye anlatıyorlar. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım. Buradan Ay Yapım toplantısına gideceğiz.

şeklinde konuştu. Azra Kohen’nin bir diğer açıklamasında da sadece para kazanmanın veya bir şeyler kazanmanın kendisi için önemli olmadığını, kendisini tanıyanların bu özelliğini çok iyi bildiğini aktarırken, bir şeyler yanlış gittiğinde ona engel olmak istediğini de ekledi.

Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi Fi Çi Final bölümü, 9 Mart’ta yayınlanacak. Yayın saati hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enes Batur YouTube kanalını kapatıyor mu?

Özellikle çocuk ve genç kesim üzerinde büyük bir popülerliği olan YouTube fenomeni saat verdi. Yoksa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir