Ana SayfaGüncelYoutube'u Sallayan Gizemli Adam Şimdide Film Çekiyor!

Youtube’u Sallayan Gizemli Adam Şimdide Film Çekiyor!

2019 Yılının Mayıs aylarında ortaya çıkan ve adını “Gizemli Bir Adam” koyan kişi büyük merak uyandırmıştı. Kim olduğu bilinemiyor ve insanlarda büyük meraklar uyandıracak videolar çekerek Youtube kanalında paylaşımlar yapıyordu.

Gizemli Bir Adamın Şifresi: Onda

İnsanlar onu Turgut Ekim, Reynmen gibi ünlü fenomenlere benzetseler de bu haberler yalanlanıyor çünkü, Reynmen’in bir hikayesinde arka planında Salvador Dali maskesi ile görünmesi insanlarda bu gizemliadamın Reynmen olabileceği düşüncesini getirmişti. Fakat Reynmen, “kendisinin olmadığını bu maskenin çok genel bir maske olduğunu ve insanlar benim olduğumu algılasın diye yapılmış bir şey olabilir, İllaki kim olacağı ortaya çıkar” diyerek kendisinin olmadığını insanlara belirtmişti. Bu Gizemli Bir Adam yakın zamanlarda Sosyal Medya Platformları üzerinden bir film çıkaracağını duyurmuştu. Çıkaracağı filmin konusunun gerilim ve aksiyon ile iç içe olacağını, Gizemli Bir Adam içeriğinin filme de yansıyacağını bildirmişti. Filmin yönetmeni “Filiz Aydın” olarak açıklandı. Film çevrimiçi platformlarda yani Netflix, BluTv gibi sanal platformlarda yayınlanacağı büyük bir ihtimal olarak görülüyor. Filmin, Instagram platformu ve Youtube’dan yayınladığı tanıtım videolarından yola çıkılarak filmin bir müstakil evde çekileceği belli oluyor.

Ayrıca tüm müzik ve yayın platformlarına şimdiden müziklerini yayınlamaya başlayan Gizemli Bir Adamın yakın zamanda film esnasında veya başka bir zaman yüzünü açacak mı? Paylaştıkları fotoğraflardan tahmin yapılabilir mi? Tüm hayranları tarafından merak ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir