16 Mart Cuma

GoPro Hero 6 için düşük ışık güncellemesi yayınlandı

GoPro Hero 6 çıktığından bu yana bazı görüntü bozuklukları şikayet ediliyordu. Yeni güncelleme ile birlikte yüksek çözünürlükteki görüntü bozukları ortadan kaldırıldı.


GoPro Hero 6 için yayınlanan güncelleme ile birlikte artık cihazlar düşük ışıkta bile profesyonel çekimler yapabilecek. Aksiyon kamerası denince akla ilk gelen marka olan ve genelde insanların ilk tercihleri olan GoPro Hero 6’nın yeni güncellemesi bir bildirim ile ürün sahiplerine gösterildi. Güncelleme ile birlikte düşük ışıkta fotoğraf ve video çekmek çok daha kolay bir hale geldi. Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan ve sadece siyah modeli olan bu ürünün satışları şuan iyi gidiyor. Çok iyi değil ama kötüde değildir. Şirket yeni güncellemeyle birlikte aslında farklı bir ürün anlayışına geçtiğini de göstermiş oldu.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK SORUNLARI ORTADAN KALDIRILDI

Yüksek çözünürlükte seri çekimler yaparken oluşan görüntü bozuklukları, şirketin yayınladığı yeni güncellemeyle birlikte ortadan kalktı. Akıllı telefonlar gibi bu ürünlere bildirim gelmiyor. Bir mail siz yeni bir güncelleme olduğunu anlıyor ve buna göre işlem yapmaya devam ediyorsunuz. GoPro Hero 6 için yeniliklerin olması elbette iyidir ama artık aksiyon kamerası denince profesyonel bir marka olduğunu anladığımız yeni siyah model GoPro Hero 6’da sorunlar olmasını istemiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki Türkiye’ye onlarca bavulla döndü!

Eğitim için Amerika’ya giden Aleyna Tilki, yurda geri döndü. Havalimanından paylaştığı görüntüler ile herkesi şaşırtan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir