1 Kasım Perşembe

İbrahim Selim reklam yüzü oldu!


İbrahim Selim neden gitti? İbrahim selim tiyatro

Stolk’u bırakan İbrahim Selim, önemli bir firmanın reklam yüzü oldu! Stolk sonrasında ekranlarda ne yapacağı merakla beklenen Selim, farklı bir şekilde izleyenlerin karşısına çıktı.

Yılların deneyimli tiyatro oyuncusu İbrahim Selim, 2016’nın sonlarına doğru YouTube’a başlamıştı. YouTube dünyasının Stolk ile tanıdığı Selim, kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmişti. 2017’de çektiği her video trend listesine giren Selim, hem tiyatro oyunlarını aksatmadan devam ettiriyor hem de Kanal D’de yayınlanan ve kısa süre içerisinde yayından kaldırılan bir dizide oynuyordu.

İlginizi çekebilir: Instagram, retweet özelliğini test ediyor!

İbrahim Selim tekrar ekranda

1979 doğumlu olan İbrahim Selim, internet dünyası yeni tanısa da yılların deneyimli bir tiyatrocusu. Sadece 2017’de Arzu Tramvayı, Çirkin ve Fantastik Hikayeler Makinesi oyunlarında sahne alan oyuncu, şu an 4 oyunla birlikte sahnede.

Stolk’u bırakmasının ardından ne yapacağı merak edilen oyuncu, kısa süre önce Oğuzhan Uğur ile çalışırken bir fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğraf sonrasında, doğal olarak, bir proje gelip gelmeyeceğini merak edilmeye başladı.

Hımmm 🤔😎 #yabozbişeler #iigünner

İbrahimSelim (@ibrahimselim)’in paylaştığı bir gönderi ()

Eti Tutku’nun yeni reklam yüzü!

#iigünner #bugündebu #annebenbilimcilikfalan #öbüyorum

İbrahimSelim (@ibrahimselim)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ekranlara reklamlarla dönen Selim, Eti Tutku’nun yeni reklam yüzü oldu. Çikolatası yenilenen Tutku, bu yenilenme şerefine önemli bir reklam kampanyası başlattı. Kampanyanın reklam yüzü de İbrahim Selim oldu.

Stolk eriyerek yok oluyor

Sunucu değişimiyle birlikte Ümit Erdim ile yollarına devam eden Stolk, günden güne erimeye başladı. Selim’in ayrılışıyla birlikte büyük tepki toplayan kanal, Ümit Erdim’in tüm gayretine rağmen eski popülerliğini koruyamadı. Son 2 videosuyla trend listesine giremeyen kanal, 100.000’in altında izlenmeler elde etmeye başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir