Ana SayfaGüncelInstagram, en sevilen özelliğini açıkladı!

Instagram, en sevilen özelliğini açıkladı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Platform, çıktığı yıldan beri güncelleniyor ve her defasında kullanıcıları mutlu edebilecek özellikler getiriliyor. Son yıllarda getirilen ve popüler olan birçok özellik var. Ancak bir özellik, kullanım sayısında diğerlerini geride bırakmayı başardı. İşte o özellik ve detayları

Instagram Reels, en çok kullanılan özellik oldu

Son yıllarda getirilen özelliklerden insanlar arasında en popüler olanı Instagram Reels oldu. Reels’i hemen hemen hepimiz artık bir şekilde kullanıyoruz. Hatta platform, milyonlarca insanın zamanının önemli bir kısmını geçirdiği mecralardan biri haline gelmiş durumda. Açıklanan rapora göre, TikTok rakibi bu platformda geçirilen zaman Instagram’da harcanan toplam sürenin yüzde 20’sinden daha fazla.

instagram reels

Son yıllarda en çok videolu içerikler tutuyor

Yani ana akış, hikayeler, keşfet gibi alanlardan daha çok insanlar son yıllarda videolu içeriklere yöneliyor. TikTok benzeri olan Instagram Reels, YouTube Shorts gibi platformların kullanılma oranı günümüzde oldukça yüksek bir seviyeye ulaşmış durumda. Peki siz Reels platformunda ne kadar zaman harcıyorsunuz? Yorumlar bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir