20 Eylül Perşembe

Instagram görüntülü arama nasıl yapılır?


Instagram görüntülü arama

Son zamanların en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram, yeni güncellemeleri ile ortalığı karıştıracak gibi duruyor. Ortalığı karıştırıcak gibi olmasının en büyük sebebi,  görüntülü arama özelliğinin gelecek olması diyebiliriz.  Gelin hep beraber, Instagram görüntülü arama ile ilgili detayları yakından tanıyalım.

Instagram hikayeler güncellemesi

Instagram görüntülü arama nasıl yapılır ve diğer yenilikler

Instagram görüntülü arama özelliği, yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulacak gibi duruyor. Yakın zamanda sunulmasının sebebi, özelliğin şu an için test aşamasında olması diyebiliriz. Buna ek olarak, yeni gelecek olan özellik, geçtiğimiz günlerde Twitter kullancısı tarafından paylaşıldığı da ortaya çıktı.

Test aşamasında olan özelliği kullanmak için öncelikli olarak, konuşacağınız kişi ile takipleşmeniz gerekiyor. Eğer takipleşmiyorsanız bile o kişi ile sohbetinizin olması gerekiyor.  Bununla birlikte, yeni gelecek olan özelliğin simgesi, kişi ile sohbet bölümün üst kısmında yer alıyor. Üst kısımda yer alan simgeye basarak da görüntülü arama yapabilirsiniz.Instagram görüntülü arama

Son olarak, güncelleme için henüz bir tarih verilmedi, ama önümüzdeki aylarda bu güncelleme, yavaş yavaş kullanıcılara dağıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mustafa’s Gemüse Kebap ve Diesel işbirliğine imza attı!

Almanya içinde oldukça ünlü olan milli gururumuz Mustafa’s Gemüse Kebap’ın sahibi ile ünlü İtalyan markası …

1 yorum

  1. Meryem Gamze Demirel

    Bana bu görüntülü arama gelmedi napabilirim defalarca güncelledim silip yeniden yükledim ama gelmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir