Ana SayfaGüncelInstagram İki Önemli Değişikliği Uygulamak Üzere!

Instagram İki Önemli Değişikliği Uygulamak Üzere!

Meta’nın hisseleri aşağı doğru bir sarmalda ve Facebook’un dünyanın en az popüler sosyal medya platformlarından biri haline gelmesiyle, ana şirketinin bayraklı servetini kurtarmak için Instagram’a yük yüklendi. Doğrulanmış kullanıcılar, son birkaç yıldır platformların büyük bir parçası oldu, çünkü bu, potansiyel olarak platforma büyük miktarlarda içerik ve izleyici getirebilecek türden bir şey.

Tüm bunlar söylenmişken ve şimdi yoldan çekilirken, Instagram’ın onu tercih eden kullanıcılar için doğrulama çekiciliğini genişletecek yeni bir özellik eklediğini belirtmek önemlidir. Bu küçük bir özelliktir, ancak durum böyle olmasına rağmen doğrulama sürecine yeni bir katman ekleyecektir.

Esasen, platformda doğrulama onayını alan Instagram kullanıcıları, Matt Navarra tarafından tespit edilen profillerinde yakında yeni bir bölüm alacaklar. Bu bölüm, her şeyin dikkate alındığı ve dikkate alındığı doğrulamalarını aldıkları kesin tarihi ortaya çıkaracaktır.

Kullanıcılar artık ne kadar süreyle doğrulandıklarını duyurabilecekler, bu da münhasırlığa katkıda bulunabilecek ve aksi takdirde olabileceğinden daha premium görünmesini sağlayabilir. Ancak, beta testçilerinin platform için kaydettiði tek güncelleme bu deðil.

Burada not edilen ikinci güncelleme, yeni bir çıkartma güncellemesidir. Alessandro Paluzzi’ye göre daha spesifik olarak, Instagram kullanıcıları artık Öncesi ve Sonrası çıkartma eşleştirmesine sahip olacak. Özellikle Instagram ve Instagram Reels, dramatik fiziksel değişiklikler veya bu çizgide bir şey yayınlamak için popüler yerler haline geldi ve bu çıkartmalar kesinlikle bu tür bir kullanımı teşvik edecek.

Bu iki özellik, Instagram’ın kullanıcıların beklediği şeyle daha uyumlu hale getirmek için platformunu sürekli değiştirdiğini gösteriyor. Ufukta olan bu güncellemelerle, kullanıcılar, hemen hemen her kullanıcının yararlanabileceği bir şey olduğu için, özellikle çıkartma ile daha iyi bir deneyim bekleyebilirler.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir