Ana SayfaGüncelInstagram, profil durumlarının kullanımını yaygınlaştırıyor!

Instagram, profil durumlarının kullanımını yaygınlaştırıyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, uzun zamandan beri kullanıcı deneyimini iyileştirecek yenilikler yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, yakın zamanda kullanıma sunduğu profil durumları özelliğinin kullanımını genişletiyor. İşte detaylar

instagram profil durumları

Profil durumları özelliğinin kullanımı genişliyor

Bugün Instagram, geçtiğimiz ay kullanıma sunduğu profil durumları özelliğinin daha fazla kullanıcıya sunulduğunu duyurdu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, o an ne yaptıklarını ve moral durumlarını Instagram durumlarına ekleyebiliyorlar. Bu sayede diğer kullanıcılar bunu görebiliyor, isterlerse bu konu hakkında sohbet başlatabiliyor. Ayrıca uygulamayı güncelledikten sonra DM kutusuna ilk basışınızda karşınıza bir bildirim mesajı çıkacak.

Henüz daha tüm kullanıcılara açılmadı

Özellik bugün Instagram kullanıcılarının bir kısmına daha kullanıma açıldı. Özellik, şu anda pek çok kişi tarafından henüz daha kullanılamasa da, yakın zamanda tüm kullanıcılara açılması bekleniyor. Yeni gelişmeler olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir