1 Kasım Perşembe

Inter formalarına Instagram kullanıcı adları yazıldı!


Inter

İtalya’nın en köklü takımlarından biri olan Inter, geçtiğimiz gün bir ilke adım attı. Cagliari ile yapacağı maç esnasında, formalarında oyuncuların ismi yazmak yerine Instagram hesaplarını yazdı. Bu olay sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Johnny Sins Türk abur cuburlarını denedi

Inter, sosyal medyayı coşturdu

Günümüzde takımlar, sosyal medya platformlarını kullanarak , taraftarları ile etkileşim kurmayı sever hale geldi. Hal böyle olunca, sıra dışı fikirlerde ortaya çıkıyor. Sıra dışı fikirler, bazen beğenilmese de İtalyan devinin yaptığı son hareket, tüm sosyal medyayı etkiledi.Inter32. haftanın maç karşılaşmasında geçen bu olay takımının sosyal medya hesaplarıdan da paylaşıldı. Maç başlamadan  gerçekleşen olay, taraftarı da şaşırttı. Normalde formaların üzerinde oyuncunun ismi yazması gerekiyorken takım, oyuncularının Instagram kullanıcı adı hesaplarını yazdırdı. Bakalım ilerleyen dönemlerde bu olay devam edecek mi ya da başka bir takım aynısını yapacak mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir