Ana SayfaGüncelKafalar ekibi, e-Spor takımı kuracaklarını açıkladı!

Kafalar ekibi, e-Spor takımı kuracaklarını açıkladı!

Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt isimlerinin olduğu Kafalar ekibi, bir E-Spor takımı kuracaklarını duyurdu!

kafalar ekibi e spor
5 yıldır YouTube Türkiye’de içerik üreten ve daha önce bir sinema filmi çıkarmış olan Kafalar ekibi, daha önce birçok ilke ve başarıya imza atmayı başarmış sayılı içerik üretici kanallardan bir tanesi.
Uzun yıllar önce ülkemizde popüler olan ve kullanılan fakat günümüzde kapatılan Vine uygulamasında içerik üreterek yayın hayatına başlayan Kafalar, farklı ülkelerde ve tehlikeli koşullarda video çekmeyi sürdürmüştür.
Bulunduğumuz dönem içerisinde video çekmeyi bırakmamış ve içerik üretimine devam etmiş olan Kafalar, YouTube üzerinde şu anda 7,23 Milyon aboneye sahip. 1.5 Milyar toplam görüntülenme sahibi olan Kafalar ekibi üyelerinden Bilal Hancı, sesinin güzelliği nedeniyle şarkıcılık alanında da bireysel olarak ilerlemiş bulunmaktadır.

Valorant oyunu için e-Spor takımı kuruluyor!

Ekibin yaptığı duyuruya göre kendilerininde başında olacağı bir E-Spor takımı kurulacak. Kurulan bu E-Spor takımı için üye alımı gibi durumlar Kafalar kanalının Topluluk kısmından tüm takipçileri ile paylaşılıyor. Kafalar’ın duyurusuna göre bu e-Spor takımı Valorant oyunu için olacak. Kafalar ekibinin kuracağı bu takımda sizlerde yer almak isterseniz YouTube Topluluk üzerindeki duyuruları takip etmelisiniz.
Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir