Netflix Shondaland işbirliğiyle yayınlayacağı 8 dizi duyurdu!

0
216 okunma

Netflix Orijinal İçerikler Başkan Yardımcısı Cindy Holland, Netflix – Shondaland ortaklığıyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Shonda, Betsy ve ekibiyle yeni bir yolculuğa başlamak ve Netflix’te yaratıcılık üzerine her türlü fırsatın özgürce hayata geçebilmesini izlemek çok heyecan verici. Shondaland ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ve Shonda’nın özeni sayesinde dünyanın dört bir yanındaki üyelerimizi sevindirecek harika işler çıkaracağımıza eminim.”

8 diziden birkaçı ise şöyle;

Untitled Bridgerton Project

Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan yapımda, bu akıllı feminist İngiliz Naipliği romantizmini ele alırken, aynı zamanda Londra’nın jet sosyetesinde yapılan evlilikleri, çiftlerin zengin, şaşalı, seksi, acı verici, komik ve bazen yalnız yaşamlarını güçlü Bridgerton ailesinin gözünden anlatıyor.

The Residence

Netflix ve Shondaland Kate Anderson Brower’ın kurgu olmayan kitabı, The Residence: Inside the Private World of the White House’un haklarını satın aldı. Dizi, Beyaz Saray’da yaşayan ailelerin ve çalışanların hayatını anlatacak.

Sunshine Scouts

Bu kara komedi tadındaki dizide, kamp yaptıkları sırada kıyameti andıran bir doğal afet yüzünden ayrı düşen bir grup ergen kızın, durumla baş edebilmek için azimlerinin ve hayatta kalma içgüdülerinin uyanışına tanık oluyoruz. Ayrıca kızların bir görevi daha var, kıyametten kurtulan insanlığın Sunshine İzci Yasaları’na uygun yaşaması.

Hot Chocolate Nutcracker

Bu belgeselde, Debbie Allen Dans Akademisi’nin, klasik bale gösterisi Fındıkkıran’dan uyarladıkları ödüllü şovlarının perde arkasına konuk oluyoruz. Her yaştan dansçılardan oluşan ekibiyle ve harmanladıkları farklı dans türleriyle bu gösteri, Debbie Allen’ın mirasını daha da sağlamlaştırarak dans endüstrisinin en muhteşem isimlerinden biri olmasını sağladı.

Pico & Sepulveda

Pico & Sepulveda Kaliforniya eyaletinde yer alan 1840’ların sürreal ve şehvetli Meksika’sında geçiyor. Dizi, huzurlu günlerin sona ermesiyle Amerikan ordusunun bölgeyi kendi topraklarına katmak için her türlü vahşeti uyguladıkları savaş dönemini anlatıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz