Ana SayfaGüncelNeymar Jr, Facebook ile yayın anlaşması yaptı!

Neymar Jr, Facebook ile yayın anlaşması yaptı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Facebook. Şirket, son zamanlarda canlı yayın konusunda birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, şirket son zamanlarda yayın camiasına giren ünlü futbolcu Neymar Jr. ile yayın anlaşması yaptığını duyurdu.

facebook gaming neymar

Facebook Gaming ile Neymar arasında anlaşma yapıldı!

Facebook tarafından oyun yayınları için kurulan Facebook Gaming, bir süredir özellikle cazip özellikleri nedeniyle hem yayıncıların hem de izleyicilerin odağı olmuş durumda. Bu platforma çoğu yayıncı kendi isteği ile geçiyor. Ancak Neymar Jr. gibi bu platforma anlaşmalar ile giriş yapanlar da var. Şu anda Paris Saint-Germain takımında futbol ile uğraşan Neymar, bir süredir Twitch platformunda yayınlar yapıyordu.

Yayınlar tamamen Facebook’a taşınacak

Facebook ile Neymar arasında yapılan anlaşmaya bağlı olarak artık Neymar, yayınlarını Facebook Gaming platformuna taşıyacak. Anlaşma hakkında çok fazla bir detay bulunmuyor ancak Gaming platformunun 88 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğunu düşününce Neymar’ın yeni platformda büyük kitleler ile buluşmasının çok da zor olmayacağı ortaya çıkıyor.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir