Ana SayfaSosyal MedyaNusret Kendisine Ulaşan 25.000 Kişiye Hediye Gönderdi!

Nusret Kendisine Ulaşan 25.000 Kişiye Hediye Gönderdi!

Saltbae hareketleri ile ortaya çıkan Nusret Gökçe, yani namı diğer “Nusr-et” geçtiğimiz haftalar içerisinde Instagram hesabı üzerinden numarasını paylaşmış ve “bana buradan tüm ihtiyaç sahibi kardeşlerim ulaşabilir.” diyerek telefon numarasını paylaşmıştı.

nusret gökçe

Bu konunu haftalarca gündeme gelmesi ile Nusret Gökçe’nin bu hareketi üzerine çoğu arayan kişi uygun olduğu zaman içerisinde telefon çağrısına dönüş yaptığını ve konuştuklarını söylemişti.

nusret gökçe

Maddi olarak destek isteyen çok kişi bulunuyordu. Arayan bir çok takipçisi Nusret Gökçe’yle konuşmak için binlerce kez aradığını ve zar zor telefon görüşmesini gerçekleştirdiklerini söyledi. Kendisini arayan takipçilerine iyi dilekler dileyen Nusret Gökçe, yaptığı tüm görüşmeleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.  Instagram hesabının yorumlar kısmında görülebileceği üzerine çoğu kişinin sabah saatlerinde ve gece saatlerinde araması gibi öneriler paylaşılan yorumlar ortaya çıkmıştı.

nusret gökçe

Kendisini arayıp ”Abi neden böyle bir şey yapıyorsun?” diye soran takipçisine cevap veren Gökçe, ”Bugünü ayırdım herkese. Neşe olsun moral olsun diye…” cevabını verdi. Takipçileriyle oldukça samimi diyaloglar kuran Gökçe büyük takdir topladı.

nusret gökçe

Dün itibari ile hikayesine yeni yüklemeler yapan Nusret Gökçe, sizlerin mutluluğu benim hayat motivasyonum diyerek ve diğer hikayesinde ise “Ülkemin her bir köşesinden bana ulaşan gönlü dostu 25000 kardeşimin hayallerini gerçeğe dönüştürdüğüm için bugün farklı bir huzur içerisindeyim.” diyerek paylaşım yaptı. Ayrıca bir diğer hikayesinde ise Nusret Holding A.Ş yazarak, bir mekanı göstertti. Kendi Holdingini açtığı düşünülen Holding’in “Bu daha sizin gördükleriniz detayına giricez.” diyerek paylaşımda bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir