Ana SayfaGüncelOrkun Işıtmak, Kamuoyu duyurusu yayınladı!

Orkun Işıtmak, Kamuoyu duyurusu yayınladı!

2007 yılından beri YouTube platformunda içerik üreticiliği yapan ve YouTube’da tamı tamına 9,36 milyon abonesi bulunan Orkun Işıtmak, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir video yüzünden Twitter, Instagram gibi platformlardan olumsuz yönde mesajlara ve paylaşımlara maruz kaldı.

Orkun Işıtmak

YouTuber Orkun Işıtmak, Anaokulunda çocuklarla 1 gün geçirmek. adlı Ümraniye de bulunan bir Anaokulunda çocuklarla video çekti. Videoyu yayınlamasının üzerinden bir süre geçtikten sonra izleyiciler. ve sosyal medya kullanıcıları video içerisindeki bazı davranışların ve durumun doğru olmadığını belirterek Orkun Işıtmak’a olumsuz yorumlar yağdırdılar.

Orkun Işıtmak

Olumsuz Yorumlara Orkun Işıtmak’tan Açıklama Geldi

Bu olumsuz yorumlar Twitter’da gündem listesine gelirken Orkun Işıtmak, bu duruma sessiz kalmadı. Instagram hesabı üzerinden Kamuoyu Duyurusu başlığı adı altında bir duyuru yayınladı. Duyuruda 25 Ekim’de YouTube üzerinden yayınlanan bu videoya gelen tartışmaların ve paylaşımların derinden üzdüğünü, çekim öncesi tüm velilerden ve okuldan izin alındığını belirtti. Ek olarak çekim esnasında öğretmenlerin çocuklarla kamera arkasından ilgilenildiğini de belirtiyor.

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir