24 Nisan Salı

Polina Chursanova beklediği aşkı Brooklyn’de buldu

Polina Chursanova’nın uzun zamandır aradığı aşkı Amerika’da bulduğu kanıtlandı. Youtuber’ın Instagram hesabındaki fotoğraflar büyük aşkı ortaya çıkardı.


Türkiye’de çektiği VLOG ve gezi videolarıyla ünlenen Polina Chursanova’nın yeni sevgilisini gören şaşkınlığını gizleyemiyor. Yıldız Teknik Üniversitesi’ne girip hazırlık okuduktan sonra bölümüne geçen Chursanova, okuduğu bölümün kendisine göre olmadığını anlayıp okulu bırakma kararı almıştır. Youtube sayesinde gelir elde eden Youtuber geçtiğimiz aylarda İstanbul’da ev tuttu ama bu hareketinden çok daha önce sosyal medyayı sarsan bir olaya imza attı. Çektiği soru ve cevap videolarında sadece arkadaş olduklarını söylediği Kerem Arseven’e aşık olan Polina Chursanova’nın ilk aşk adımlarını Brooklyn’de attı. Filmlere konu olan şehirde bir 2 hafta kadar vakit geçiren Youtuber ilk olarak annesiyle şehre adım atmış ve daha sonra annesi Türkiye’ye dönmüştü.

SOSYAL MEDYA SIRILSIKLAM AŞKLARINI KONUŞUYOR

Sosyal medya artık Youtuber’ları konuşur bir hale geldi. Youtube Türkiye bir hayli büyüdü ve oldukça fazla gelir elde eden insanlarla dolup taşıyor. Tek bir videodan bile asgari ücretin 5 katını insanların olduğu biliniyor ama elbette Youtuber Polina Chursanova’nın bu kategoride olduğunu düşünmüyoruz çünkü henüz çok fazla abonesi yok.

Polina’nın Brooklyn sonrası sevgilisinin özlemine dayanamayan Kerem Arseven ise soluğu İstanbul’da aldı. İstanbul’da her yere beraber giden ikilinin gelecekteki durumu çok merak ediliyor. Merak edenler için şimdiden söyleyelim aralarındaki yaş farkını henüz bilmiyoruz. Birisi Youtuber, birisi Amerikan Postam’ın sahibi olan iki aşığa ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook uygulama

Facebook veri skandalları için yeni bir adım attı!

Geçtiğimiz gün senato karşısında ifade veren Mark Zuckerberg, Facebook için düğmeye bastı ve bir takım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir