2 Kasım Cuma

Şeyma Subaşı kafe açıyor! Yemekleri annesi yapacak!


Şeyma Subaşı Ilcalı kafe bebek Şeyma subaşı bebek kafe adres

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı kafe açmaya hazırlanıyor. Subaşı’nın annesinin de yemek yapacağı kafe için son hazırlıklar yapılıyor. Acun Ilıcalı ve eşi geçtiğimiz günlerde Dominik’ten gelerek, mekanı gezdi.

27 yaşındaki Instagram ünlüsü Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yaz Acun Ilıcalı’yla çok konuşulan bir düğünle dünya evine girmişti. Şu sıralar Survivor çekimleri nedeniyle sık sık eşinin yanına, Dominik’e giden Şubaşı, birkaç gün önce İstanbul’a gelerek, açacağı kafenin detaylarıyla ilgilendi.

İlginizi çekebilir: Çağla Şikel uzaylı dansı yaptı!

Şeyma Subaşı kafe açıyor

London trip just 3 of us 👨‍👩‍👧 🙈

Seyma ubasi Ilicali (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Uzun zamandır Acun Medya altında bir mobil uygulama için çalışmalar yürüten Şeyma Ilıcalı, birkaç ay içerisinde geliştirdikleri uygulamayı yayına alacaklarını söyledi. Geçtiğimiz hafta Instagram’da duyurusu yapılan kafenin de ilk detayları ortaya çıkmaya başladı.

Instagram’dan duyurmuştu

Şeyma Subaşı Ilcalı kafe bebek Şeyma subaşı bebek kafe adres

Kafenin detayları ilk olarak, geçtiğimiz hafta paylaşılan Instagram hikayesi ile ortaya çıkmıştı. Bebek’te yeni bir kafe açılacağı ve kafenin Şeyma Ilıcalı’nın tarzını yansıtacağını da bu hikaye ile öğrenmiştik.

Hikayenin paylaşılmasından sadece 1 hafta sonra, Dominik’ten özel uçağı ile İstanbul’a gelen Acun Ilcalı, Bebek’te açacakları kafeyi eşiyle birlikte gezdi.

Şeyma Subaşı Bebek’te kafe açıyor

Şeyma Subaşı Ilcalı kafe bebek Şeyma subaşı bebek kafe adres

Acun ve Şeyma Ilıcalı çifti, kiraladıkları lüks mekanı geçtiğimiz günlerde teftişe gitti. Dekorasyon çalışmalarıyla uğraşan çift, kafenin kısa sürede açılacağını söyledi.

“İnsanlara sağlıklı ve iyi ürünler yapmak istiyorum. Güzel ve tatlı bir yer açacağız” ifadelerini kullanan Şeyma Ilıcalı, kafeyi 2.5 ay içerisinde açmayı planladıklarını söyledi.

Annesi de yemek yapacak

Ilıcalı, kendisinin değil ama annesinin yemek yapabileceğini, annesinin ellerinin lezzetli olduğunu söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir