Snapchat, doğum günü kutlamayı kolaylaştırıyor!

0
1.489 okunma
snapchat

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Snapchat. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, kullanıcıların arkadaşlarının doğum günlerini hatırlamasını ve kutlamasını sağlayacak yeni bir özellik test edilmeye başlandı.

snapchat

Doğum günü adında yeni bir bölüm oluşturuldu

Yeni güncelleme ile birlikte Snapchat, doğum günleri için ayrı bir bölüm oluşturdu. Doğum günü sayfası adı verilen yeni sayfada kullanıcılar, doğum günü yaklaşan arkadaşlarını liste halinde görebilecek. Bu listede arkadaşınızın doğum yılı ve yaşını gizlilik nedeniyle göremeyeceksiniz ancak arkadaşınızın doğum gününe kalan gün sayısı diğer arkadaşlarla paylaşılacak. Doğum günü bilgisinin paylaşılmasını istemeyen kullanıcılar bu özelliği kapatabilecek.

Yeni bir doğum günü efekti geldi

Doğum günü kutlamalarına özel yeni bir efekt de geldi. Doğum günün kutlu olsun yazısının altında doğum gününü kutladığınız arkadaşının adının yazdığı efekt, özellik tamamen kullanıma sunulduktan sonra erişime açılacak. Özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Yeni bir gelişme olması durumunda bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz