Ana SayfaGüncelSnapchat, hikayelerde reklamları test ediyor!

Snapchat, hikayelerde reklamları test ediyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Snapchat. Şirket, bugün bir özelliği test ediyor. İşte detaylar

Snapchat videonun ortasında gösterilen reklamlar

Snapchat, en popüler kullanıcılarının bazılarına para kazanmanın yeni bir yolunu sunuyor Bugünden itibaren, Snap Stars’ın herkese açık Hikayelerinde videonun ortasında gösterilen reklamları görmeye başlayacaksınız. Bunlar, çok sayıda takipçisi olan doğrulanmış hesapları olan kişilerdir.

Snap, videonun ortasında gösterilen reklamları tanıtırken, reklam gelirini içerik oluşturucularla paylaşmaya karar vererek şirket için bir ilke imza attı. Birinin Hikayelerinden ne kadar kazanacağı, birinin ne sıklıkta paylaşımda bulunduğu ve içeriğinin çektiği etkileşim gibi faktörleri dikkate alan bir formüle bağlı olacaktır. Snap, ABD’deki küçük bir Snap Stars grubunun yardımıyla reklamları test ediyor. Şirket şu anda onları yıl içinde daha geniş bir alana yaymayı planlıyor.

Şirket, “Hikayeler, içerik oluşturma ve etkileşimin önündeki engelleri azaltır ve bir Snap Star’ın herkese açık Hikayesine reklam yerleştirmenin finansal başarıya daha kolay bir yol sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir