Ana SayfaGüncelSnapchat+ için yeni özellikler yolda!

Snapchat+ için yeni özellikler yolda!

Snapchat+ kullanıcısıysanız, size harika haberlerimiz var. Uygulama, platform bir milyon aboneye ulaştıktan sonra premium abonelerine bazı yeni ek özellikler sunuyor .

Haber, bu hafta yayınlanan bir blog yazısı sayesinde doğrulandı. Ve işte o zaman şirket, yalnızca premium kullanıcılara özel olan ‘Summer Drop’ adlı yeni bir plan açıkladı.

Peki, mağazada ne var? Biz de sizin kadar merak ediyorduk ve o zaman en son eklenenin yüksek profilli üyeler için vurgulanmış hikaye yanıtları içerdiğini öğrendi. Bu, uygulamanın Snap Stars olarak belirlediği ünlülere ve içerik oluşturuculara uygulanır.

Tüm fikir, aboneler tarafından eklenen yanıtları abone olmayanlar tarafından oluşturulanlardan ayırt etmeye yardımcı olmaktır. Ama bekleyin, bu sadece başlangıç.

Snapchat+ ayrıca üyelerine özelleştirilmiş görsellerle daha uyumlu özellikler sunmayı planlıyor. Örneğin, artık Snap uygulamasının ana ekranında görülen simgeyi değiştirebilirsiniz. Bu nedenle, parlak sarıdan rahatsız olanlar bu şaşırtıcı yeni özelliği kesinlikle seveceklerdir.

Aynı zamanda, kullanıcılar, snap’in hemen açılmasının ardından, kişileri için görüntülenen emoji türlerini kişiselleştirme şansına sahip olacaklar. Bu nedenle, abone olmayanların arkadaşları, ana hatları kırmızı, mavi ve mor olarak görecektir. Bununla birlikte, Snap arkadaşınız bir aboneyse, Avatar’ın kendisi dışında premium bir abone tarafından seçilen emojileri görecektir.

Bunun dışında platform, premium kullanıcılarına grubun en benzersiz Bitmoji geçmişlerinden yararlanmaları için bir şans daha veriyor. Kulağa şaşırtıcı gelse de, ne yazık ki normal kullanıcılara aynı şey sunulmuyor.

Abonelik geçen yılın başlarında başlatıldı ve dünyanın çoğu yerinde aylık planlar için yalnızca 3,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir