Ana SayfaSosyal MedyaThe Behz ile Kaan Özdil Arasındaki Gerginlik Büyüyor!

The Behz ile Kaan Özdil Arasındaki Gerginlik Büyüyor!

Bu Çocuk Amerikalı Olsa Beğenir’diniz değil mi? Sözleri ile tanınan The Ozdil yani Kaan Özdil daha öncesinden de boks kariyeri olan. Behzat yani The Behz ‘i boksa davet etti. Kaan Özdil‘in bu davetinden sonra korktu geri çekilecek gibi laflar ile üzerine gelinen The Behz ise bu daveti kabul edip boks maçını reddetmeyeceğini maçın yerini saatini ve detayları bildireceğini belirtti.

The Behz Behzat Kaan Özdil

Instagram hikayesinde Behzat’a şaka ile görünse de kendi konsept’i olan şekilde video çekerek karşılık vermeye devam eden. Kaan Özdil ile The Behz‘in arasındaki kızgınlık artıyor.

The Behz Behzat Kaan Özdil

Ayrıca maçın sunucusu ve hakemi olarak’ta komik ve eğlenceli videoları ile gündeme gelen Rıdvan Abi‘nin sunacağı belli oldu. Hikayesinde bu kızgın maçın sunuculuğunu yapacağını belirten Rıdvan Abi bomba gibi bir boks maçı geliyor dedi.

The Behz Behzat Kaan Özdil

Maçın tarihi ve yeri henüz belli değil ancak The Behz’in boks kariyeri ve eğitimleri bulunuyor. Kaan Özdil‘in ise sporcu bir vücudu var görünüyor. İkisi arasında ki bu maç gittikçe hikayelerde birbirlerine laflar atarak kızışıyor detaylar Sosyopat’ta olacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir