Ana SayfaGüncelTikTok, sinema biletlerine yönelik bir hamle yaptı!

TikTok, sinema biletlerine yönelik bir hamle yaptı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz TikTok. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, sinema biletlerine yönelik önemli bir adım atıldı. İşte detaylar

TikTok üzerinden sinema bileti alınabilecek

TikTok, bugün yeni bir özellik test etmeye başladı. Test edilmeye başlanan özellik sayesinde kullanıcılar uygulamada gördükleri bir film fragmanınından hemen sonra o filme ait gösteri saatleri ve biletlerine erişim sağlayabilecek. Bu sayede o filme ilgi duyan kullanıcılar otomatik olarak bilet almaya yönlendirilecek.

TikTok kullanıcılarının dörtte birini etkileyecek

TikTok kullanıcılarının dörtte biri, uygulama üzerinde gördükleri bir film kesiti veya bir film fragmanından etkilenerek o filme bilet aldıklarını söylüyor. Şirket, bu kullanıcılar için bu yeniliği yaptı ve bu sayede kullanıcıların site site dolaşıp bilet aramasına gerek kalmayacak. Bu, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına önemli bir hamle olarak görülüyor.

Özellik şu anda test ediliyor

Özellik şu anda test aşamasında ve yakın zamanda kullanıma sunulacak. Peki siz TikTok tarafından geliştirilen bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir