Ana SayfaGüncelTwitter, Daha Sorunsuz Bir Tweetleme İşlemi İçin Araç Kutusu Merkezinde Kullanışlı Uygulamaları...

Twitter, Daha Sorunsuz Bir Tweetleme İşlemi İçin Araç Kutusu Merkezinde Kullanışlı Uygulamaları Başlattı

Twitter, kısa bir süre önce Araç Kutusu Merkezi’nde kullanıcılar için bir dizi kullanışlı araç kullanıma sundu .

Şirketin, kendisini onayladığı birkaç yeni üçüncü taraf uygulamasını vurguladığı görüldü. Ve uygulamaya göre, kullanıcıların tweetleme deneyiminin daha sorunsuz bir süreç olması garanti ediliyor.

Bu yeni eklemeler, platformda yenilikçi tweet dizileri oluşturmak için tasarlanmıştır. İlki ‘ Thread start ‘ olarak adlandırılıyor ve tweetler için nihai besteci olarak selamlanıyor.

Bu yeni örnekte görüldüğü gibi, kullanıcılar konunuzu oluşturmak için çok sayıda yeni düzenleme aracının avantajlarından yararlanır. Yeni uygulama daha sonra tweetlerinizi ayrı tutacak ve size bu yeni uygulama aracılığıyla çok daha ayrıntılı bir anlatı gönderme şansı verecek.

Aynı şekilde, ‘Tipik olarak’ da benzer şekilde çalışan başka bir araçtır. Çok daha basittir ve öncekine benzer bir işlevsellik sağlasa da, kolay kullanıcı arayüzünün kek puanları kazanma garantisi vardır.

Bu yeni özellikler, birçok kullanıcının farkında olmadığı yeni bir basitlik biçimi ekliyor. Tweet zinciri söz konusu olduğunda, uzun tweet zincirleri oluşturma şansı elde edersiniz. Artık kullanıcılar, hedef kitlelerinin eskisinden daha fazla ilgisini çekebilir. Ancak, hepsini uygulamada manuel olarak yapmanın çok acı verici olduğunu hissedebiliriz.

Kullanıcılar, en fazla etkileşimi sağlayacağını düşündükleri zamanlamaya göre konu başlıklarını da planlama şansına sahip olurlar.

Twitter’ın ünlü araç kutusunu ilk kez geçen yılın Şubat ayında duymuştuk. Birçok teklifini bölen alt kategorilere sahiptir. Bunlar, ölçüm, kullanıcı güvenliği ve ardından kendini ifade etme gibi şeyleri içerir.

Bu yaratıcı unsurlar kesinlikle Twitter’ın geliştirici topluluğunu geliştirme çabasının yeni bir parçası. Ancak, bunun yerine bu tür özellikleri Tweetdeck’te tasarlamanın daha iyi olacağını düşünüyoruz çünkü eksikler burada ortaya çıkıyor.

Ancak, bunu gerçekten düşündüğünüzde, çeşitli üçüncü taraflardan uygulama geliştiricileri genellikle parlak fikirler ve değerli eklemeler ile ortaya çıkar. Bu nedenle, uygulamanın tekliflerini pazarlamaya devam etmesi ve uygulamalarla yan yana çalışması tercih edilir.

Bu şekilde, çok takdiri hak eden, pano genelinde en yararlı uygulamaları oluştururken değerli zamanı kullanabilir.

Her iki şekilde de, kesinlikle Twitter hayranlarının araç kutusunda daha fazla araştırmaları gereken bir gelişme.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir