Ana SayfaGüncelTwitter, DM'lerde önemli bir yenilik yaptı!

Twitter, DM’lerde önemli bir yenilik yaptı!

Twitter, takip etmediğiniz kullanıcılardan gelen Direkt Mesajlara (DM) bir kaç yeni ayrıntı eklediklerini duyurdu. Yapılan bu ekleme ile size DM atan kullanıcıların kim olduğunu ve bağlantınız olup olmadığını anlamanız kolaylaşacak.

twitter dm

Bu ekran görüntüsünde de görülebileceği üzere yeni DM istekleri ekranı, sizin takip ettiğiniz kişi veya kişilerin takip ettiği hesaplardan gelen DM’leri o kişiyi takip eden kişilerle birlikte gösterilecek. Mesaja dokunduğunuzda, ekranın üst kısmında özet bir profil bilgisi alacaksınız. Bu, mesajı gönderen kişinin kim olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için profiline girmeye gerek kalmadan bilgi edinmenizi sağlayacak.

Bu konuda Twitter şu açıklamaları yaptı:

Bugünden itibaren bir DM isteği aldığınızda o kişiyle Twitter’da bağlantınız olup olmadığı ve mesajı kimin gönderdiği hakkında bilgi veriyoruz. DM isteğine tıkladığınızda üstte kullanıcının profilini, altta da attığı mesajı görebileceksiniz.”

Bu yeni özellik, Twitter DM isteklerinde yanıt vereceğiniz kişileri seçmenize kesinlikle yardımcı olabilir ve küçük bir yenilik gibi görünse de, bazı kullanıcılara çok zaman kazandırabilir.

Yeni seçenek bugünden itibaren tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu. Özelliği kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey uygulamanızı güncellemek.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir