Ana SayfaGüncelTwitter, Elon Musk'a alenen seslenen çalışanlarını kovdu

Twitter, Elon Musk’a alenen seslenen çalışanlarını kovdu

Şirketin işgücünü yarıya indiren toplu işten çıkarmalardan sağ kurtulan en az üç Twitter çalışanı , platformda yeni patronlarına seslendikten sonra kovuldu. Bunlardan biri de Elon Musk’ın Twitter’ın birçok ülkede yavaş kalması nedeniyle özür dileyen tweet’ine yanıt veren Eric Frohnhoefer. “Uygulama, yalnızca bir ana zaman çizelgesi oluşturmak için 1000’den fazla kötü gruplandırılmış RPC yapıyor!” Musk yazdı. Frohnhoefer , Android için Twitter’da altı yıl çalıştıktan sonra Musk’ın açıklamasının “yanlış” olduğunu söyleyebildiğini söyledi. 

Çok şirketli yönetici daha sonra ona doğru sayının ne olduğunu ve “çok yavaş” olan Android için Twitter’ı düzeltmek için ne yaptığını sordu . Ekibinin uygulama için yaptığı çalışmayla ilgili yanıt verdi ve neden yavaş olduğuna dair birkaç neden sıraladı : “Birincisi, çok az kullanılan özelliklerle dolu. İkincisi, hız ve özellikleri takas ettiğimiz için yıllarca birikmiş teknoloji borcumuz var. perf. Üçüncüsü, ağ yanıtlarını beklerken çok zaman harcıyoruz.”

Görüşmeleri birkaç ileti dizisinde devam etti ve bir kullanıcı Frohnhoefer’a patronunu özel olarak bilgilendirmesi gerektiğini söylediğinde, “Belki de özel olarak sorular sormalı. Belki Slack veya e-posta kullanarak” yanıtını verdi . Bunun ardından Musk, Twitter’daki herkese Fronhoefer’ın kovulduğunu bildirdi.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir