Ana SayfaGüncelTwitter, iki önemli yeniliği kullanıcılara sunuyor!

Twitter, iki önemli yeniliği kullanıcılara sunuyor!

Çevrimiçi alışveriş ve e-ticaret, iki yıl önce ortaya çıkan Covid-19 salgınından bu yana alışveriş endüstrisini ele geçiriyor. Salgın, herkesi dış dünyayla çok az temas halinde evlerine zorladı. Bu, eve teslim ve çevrimiçi alışverişin yükseldiği ve damgasını vurduğu zamandı. O zamanlar birçok kişi küçük işletmeler işletmeye başladı ve ürünlerinin reklamını yapmak ve doğrudan mesajlar yoluyla sipariş almak için Facebook ve diğer sosyal ağları kullandı. İşte o zaman şirketler E-Ticaretin önemini fark ettiler ve alışveriş merkezleri, Bakın Mağazalar veya Pazar Yeri versiyonlarını tanıttılar.

Twitter’ın kendi pazarına sahip olması gerekiyordu ve kullanıcıların uygulama üzerinden sipariş verirken bakabilecekleri bir alışveriş seçeneği vardı. Tarafından bildirildiği üzere Twitter, alışveriş bölümünde bir tür çalışmaya başlamış gibi görünüyor.Alessandro Paluzzi , ancak uygulamanın şu anda ne üzerinde çalıştığı belli değil.

 

Gönderinin yanıtlar bölümünde bir kullanıcı, alışveriş bölümünde gereksiz güncellemelere ihtiyaç duymadıklarını, ancak Android telefonlarda otomatik yenilemenin kaçınılmaz olarak kaldırılması ve Filoları geri getirme ihtiyacı gibi genel uygulamada daha fazla iyileştirmeye ihtiyaç duyduklarını söyledi. hem Android hem de iOS için.

Genel olarak bu, Twitter’ın zaten mükemmel olanı daha iyi hale getirmesi gerekmediğini ve diğer daha acil sorunlar üzerinde çalışmaya başlaması gerektiğini vurgular.

Devam edersek, Twitter Toplulukları, insanların belirli bir konuyla ilgili fandomlarda veya gruplarda takılmak için çok popüler bir yerdir. Ve şimdi Twitter, Twitter toplulukları için bir sohbet seçeneği üzerinde çalışmaya başladı. Paluzzi

tarafından yayınlanan ekran görüntüsüne göreTwitter’da, topluluğun başlığı sona erdikten ve hashtag’ler başladıktan hemen sonra, orada parlak mavi bir açık Sohbet seçeneği var. Bu özellik hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ve yukarıda belirtilenler bildiğimiz tek şey, bu yüzden keyfini çıkarın.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir