Ana SayfaGüncelTwitter, sevilen özelliğini Android'e getiriyor!

Twitter, sevilen özelliğini Android’e getiriyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, son zamanlarda birçok yenilik yapmaya, yaptığı yenilikleri geliştirmeye devam ediyor. Bugün, şirket bir süre önce iOS platformuna getirdiği bahşiş özelliğini Android platformuna da getirmek için çalışmalara başladı.

twitter

Bağış özelliği artık Android’e de geldi

Son zamanların en ilgi çekici özelliklerinden biri şüphesiz şu anda Twitter iOS uygulamasında bulunan bahşiş verme özelliği. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, sevdikleri kişilere diledikleri kadar bahşiş verebiliyorlar. Bu özellik sayesinde içerisinden bahşiş kabul etme özelliğini açan kullanıcılara Cash App, Patreon, Paypal (Türkiye’de kullanılamıyor), Bandcamp ve Venmo üzerinden para gönderebiliyorsunuz.

Yeni yollar oluşturuluyor

Mayıs ayında tanıtılan bu özellik her ne kadar geç kalmış olsa da şu anda özelliği Android platformunda görmek sevindirici. Kısa süre önce tanıtılan Süper Takipçi özelliğinin ardından bu özelliğin Android kullanıcılarına sunulması, sevdiğiniz kişileri desteklemenin yeni yollarını açıyor.

Kullanıcıların aktif etmesi yeterli oluyor

Ayrıca tüm bunların yanında Twitter’ın hali hazırda kullanıcıların, sevdikleri insanları BTC üzerinden desteklemesine izin verdiğini hatırlatalım. Bağış almak isteyen kullanıcıların profili düzenle kısmından bağış kabul et seçeneğini açması yeterli olacaktır. Ancak sadece 18 yaş üstü kullanıcıların özelliğe erişimi olduğunu hatırlatmakta fayda var. Siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın! Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir