Ana SayfaGüncelTwitter, Spaces özelliğine bir yenilik yaptı!

Twitter, Spaces özelliğine bir yenilik yaptı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, Clubhouse benzeri özelliği olan Spaces’e bir yenilik getirdi. İşte o yenilik

twitter spaces

Spaces yayınlarına istatistik geliyor!

Bugünden itibaren şirket, kaydedilen Spaces yayınları için önemli bir yenilik yaptı. Şirket artık bugünden itibaren kullanıcılara Spaces platformunda kaydedilen yayınlar hakkında istatistik sağlayacak. Bu istatistiklerde, yayınlara kaç kişinin katıldığı ve yayının kaç kere yeniden oynatıldığı gibi bilgiler yer alacak. Bu sayede kullanıcıların yaptıkları yayınlar hakkında daha geniş bilgilere ulaşması sağlanacak.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar yayınlarını geliştirmek adına daha iyi stratejik ipuçları alabilecek. Örneğin düşük veriler, sizi yayınlarınızın konusunu değişmeye ve daha ilgi çekici konular üzerine yayın yapmanıza itebilir.

Özellik şu anda test aşamasında

Bu özellik şu anda birtakım kullanıcı tarafından test ediliyor ve yakın zamanda kullanıma sunulacak. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın! Yeni gelişmeler olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir