Ana SayfaGüncelTwitter, 'unmention' özelliğini test ediyor!

Twitter, ‘unmention’ özelliğini test ediyor!

Twitter, yeni ‘unmention’ seçeneği için resmi olarak canlı test aşamasına başladı ve muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu, kullanıcıların bir süredir istediği bir şey.
 Bu özellik, özellikle artık ilgilenmiyorlarsa veya devam etmek konusunda kendilerini rahat hissetmiyorlarsa, Tweeter’ların sohbetlerden veya konuşmalardan kendilerinin çıkmasına izin verecek.

twitter unmeniton

Twitter Unmention özelliği ne işe yarayacak?

Twitter, güncellemeyle kullanıcıların huzurunu her şeyden daha fazla korumayı planladığını kamuoyuna yaptığı bir açıklamayla açıkladı ve bu nedenle canlı testler başladı. Ancak yeni ‘unmention’ özelliği kullanıcıların tam olarak ne yapmasına izin verecek?

Yeni başlayanlar için, artık bu özellik ile etiketlenmiş kullanıcı adınıza sahip olmayacaksınız. Bu, hem verilen yanıtlar hem de orijinal Tweet için geçerlidir.

Aynı şekilde, diğer kullanıcılar artık o belirli zincirde sizden söz edemeyecekler. Ve en iyi yanı, söz konusu sohbet için güncellemelerle ilgili daha fazla bildirim almayacaksınız. Kulağa yeterince ilginç geliyor mu?

Ancak Twitter kullanıcıları, en başından beri parçası olduğunuz Tweetlerde adınızı görmeye devam edecek. Ancak özellik bir kez aktif olduğunda, o konuşmada daha uzun süre aktif olacaksınız.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir