Ana SayfaGüncelTwitter Web'deki mesajlar için önemli yenilik!

Twitter Web’deki mesajlar için önemli yenilik!

Evde kaldığımız bugünlerde büyük şirketler kullanıcıları için yeniliklere devam ediyor. Bugün Twitter, Web sürümünde mesajlaşmalarınızı kolaylaştırmak için Messenger tarzı kolay ve hızlı sohbet özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

twitter

Sızdırılan bu ekran görüntüsünde görülebileceği üzere artık bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar, Mesajlaşmalarını ekranın sağ alt köşesinde bulunan küçük pencerede görüntüleyebilecek.

Twitter, son yaptığı DM güncellemelerinde Messenger’ı çokça örnek almıştı. Şirket Messenger tarzı yeni DM sohbetleriyle kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı planlıyor.

Bu özelliğin başlıca amacı şüphesiz mesajlaşmayı kolaylaştırmak. Artık bu özellik sayesinde mesajlaşmalarınızı devam ettirirken aynı zamanda anasayfa gibi diğer alanlarda da dolaşmaya devam edebileceksiniz.

Bu özellik birçok kullanıcının kullanacağı bir özellik olsa da bu özelliği kullanmak istemeyen kullanıcılar için ayarlarda kapatma seçeneği olacak.

Bu özellik şu anda test aşamasında ancak ne kadar geniş kapsamda test edildiğine dair bir bilgi yok. Fakat birçok kişinin artık yavaş yavaş bu özelliği kullanabildiğini görebiliyoruz.

Kaynak

 

 

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir