Ana SayfaGüncelTwitter, yeni bir hesap hamlesi yapıyor!

Twitter, yeni bir hesap hamlesi yapıyor!

Twitter, çok yakında tanıtmayı umduğu bir dizi göze çarpan özelliği test etme konusunda kesinlikle ilerlemeye devam ediyor.

İlk olarak, kısa süre önce bu konuda bir e-posta gönderilen Mavi Aboneler için yeni bir fiyat artışı olduğunu duyduk. Bunu, kullanıcıların yaptıkları etkinliklerle veya tweet atarken içinde bulundukları ruh hali ile durumlarını güncellemelerini sağlayan bir özellik yakından takip edildi.

Ve şimdi, biz de dahil olmak üzere birçok kişi için büyük bir şok etkisi yaratan bir test hakkında daha fazla bilgi alıyoruz. Bu, başlangıçta, kullanıcıların bir hesap oluşturmadan başkalarını takip etmelerini sağlayan yeni bir hizmetle ilgiliydi.

Şirket, mega duyuruyu Twitter’da, çok fazla insanın platforma ilk geldiklerinde hesaplara kaydolmaya hazır olmadığının farkında olduğunu belirten yakın tarihli bir blog yazısı aracılığıyla yaptı.

Bunu akılda tutarak, ekip, bir zaman çizelgesine sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek gibi bazı ek avantajlar yaşarken kullanıcıların tweet okuyabileceği bu yeni özelliği sunarak pek çok kişiye en kolay çıkış yollarından birini sunmak istiyor.

Evet, bu hala deneysel aşamasında ve bu, piyasaya sürülüp sürülmeyeceğinden emin olmadığımız anlamına geliyor, ancak çıkarsa, vay, bu herhangi bir platform için ileriye doğru büyük bir adım.

‘Twitter’ı Deneyin’ olarak adlandırılan bu özellik, kullanıcıların çeşitli tweet’leri mobil uygulamasından üye olmadan takip etmelerini ve hatta okumalarını sağlamak amacıyla tasarlandı. Açıkçası, yorum yapmak, göndermek veya geri bildirimde bulunmak istiyorsanız, bunun için kaydolmanız gerekir.

Twitter, yeni deneyi veya test sürüşünü halka açık ve kişiselleştirmeye ihtiyaç duyan biri olarak ifade ediyor. Bu arada, yer imi ekleme, retweetleme ve hatta beğenme gibi diğer basit işlemlerin nasıl kaydolmanızı gerektirdiğini doğruladı.

Yani insanların tweet’lerine ve ilgili zaman çizelgelerine erişiyor olabilirsiniz, ancak kesinlikle çeşitli başka yerlere bağlı olacaksınız. Tüm fikir, merak ediyorsanız, kullanıcılara ne bekleyeceklerine dair bir tat vermekle ilgilidir ve ilgileniyorlarsa katılabilirler.

Ancak biraz şaşırtıcı olan şey, ücretsiz özellikten yararlanmak istemeniz durumunda, uygulamaya konum bilgilerinizi nasıl vermeniz gerektiğidir. Ardından, en az bir hesabı takip etmeniz ve ardından oradan devam etmeniz gerekir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir